Zegar odmierzający czas do MŚ 1A już tyka na katowickim Rynku [ZDJĘCIA]

– Czasu do mistrzostw pozostało już niewiele a ten zegar będzie nam o tym przypominał – mówili zgodnie na katowickim Rynku prezydent Katowic Marcin Krupa oraz prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie Dawid Chwałka podczas ceremonii uruchomienia zegara odliczającego czas do startu Mistrzostw Świata dywizji 1 grupy A w hokeju na lodzie Katowice 2016.

06

Na katowickim Rynku dopisali kibice, bo do do wygrania były m.in. krążki z logo MŚ 1A Katowice 2016 wyprodukowane w limitowanej liczbie oraz bilety na sobotni mecz Polska – Zagraniczne Gwiazdy Ligi.

– Liczymy na publiczność z Katowic i całej aglomeracji śląskiej bo nie tylko podczas sobotniego meczu ale przede wszystkim w kwietniowych mistrzostwach reprezentacja będzie potrzebować dopingu – mówił prezes Chwałka.

05

Prezydent Krupa zapraszał mieszkańców nie tylko na mecze, ale też piątkową ślizgawkę w Spodku. – Mamy największe lodowisko w Polsce i każdy może choć przez chwilę poczuć się jak hokeista – mówił.

Z okazji tłustego czwartku hostessy oraz młodzi hokeiści częstowali przechodniów pączkami z logotypem MŚ, był pokaz grupy tanecznej TITO oraz występ orkiestry górniczej.

Do mistrzostw pozostało 78 dni. Czas możecie śledzić nie tylko na katowickim Rynku ale też w prawym górnym rogu naszej strony www.pzhl.tv 

Kup bilety na mecz Polska – Zagraniczne Gwiazdy Ligi 

Kup bilety na kwietniowe MŚ 1A Katowice 2016