Tag Archives: zgrupowanie reprezentacji u18

Kadra juniorów poćwiczy w Krynicy-Zdroju

W niedzielę 22 lipca w Katowicach po raz pierwszy przed nowym sezonem zbierze się reprezentacja Polski juniorów U18. Młode Orły przejdą badania lekarskie w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie, a następnie przez tydzień będą trenować w Krynicy-Zdroju. Na liście powołanych przez trenerów Tomasza Demkowicza i Artura Ślusarczyka znalazło się 28. zawodników.

22 lipca 2018 r. – zbiórka zawodników KNJ U18 w Katowicach Janowie,
23 – 24 lipca 2018 r. – badania lekarskie w COMS Warszawa,
25 – 31 lipca 2018 r. – zgrupowanie szkoleniowe w Krynicy-Zdroju.

Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U18 zostali powołani następujący zawodnicy:
1. Augustyniak Igor RTH Zryw Ruda Śląska
2. Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń
3. Bezwiński Mateusz MKS Sokoły Toruń
4. Blanik Jakub JKH GKS Jastrzębie
5. Bukowski Krzysztof CP Meyrin Hockey Club/Szwajcaria
6. Chabior Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec
7. Cuber Klaudiusz RTH Zryw Ruda Śląska
8. Dworaźny Mateusz TMH Polonia Bytom
9. Glazer Tymoteusz Niedźwiadki MOSiR Sanok
10. Hyla Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec
11. Kołodziej Mateusz RTH Zryw Ruda Śląska
12. Kotuła Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec
13. Krzyżek Jan MOSM Tychy
14. Liśkiewicz Bartosz PKH 2014 Gdańsk
15. Miarka Maciej JKH GKS Jastrzębie
16. Naróg Michał MKS Sokoły Toruń
17. Opiłka Kacper UKS Zagłębie Sosnowiec
18. Petryla Krzysztof Orchard Lake St’ Marys/Stany Zjednoczone
19. Płachetka Marcin JKH GKS Jastrzębie
20. Proczek Michał TMH Polonia Bytom
21. Rafalik Przemysław JKH GKS Jastrzębie
22. Sobolewski Mateusz Orchard Lake St’ Marys /Stany Zjednoczone
23. Stacherski Wiktor MKS Cracovia Kraków
24. Wawrzkiewicz Mateusz Tampa Bay Juniors/Stany Zjednoczone
25. Witan Maciej Niedźwiadki MOSiR Sanok
26. Wróblewski Dawid JKH GKS Jastrzębie
27. Zając Michał TMH Polonia Bytom
28. Prokurat Jakub MKS Sokoły Toruń

Zawodnicy rezerwowi:
1. Biłas Karol Niedźwiadki MOSiR Sanok
2. Bochnak Wiktor HC Poruba/Czechy
3. Buczek Mateusz Niedźwiadki MOSiR Sanok
4. Dobosz Szymon Niedźwiadki MOSiR Sanok
5. Florczak Bartosz Niedźwiadki MOSiR Sanok
6. Ginda Damian Niedźwiadki MOSiR Sanok
7. Hajkowicz Witold PTH Poznań
8. Jędrzejewski Kacper MKS Sokoły Toruń
9. Kapusta Łukasz JKH GKS Jastrzębie
10. Kasperek Oliwier MOSM Tychy
11. Śmigórski Jakub PTH Poznań
12. Świderski Filip MKS Sokoły Toruń
13. Wicher Sebastian TMH Polonia Bytom

Kierownictwo:
1. Tomasz Demkowicz Trener KN Juniorów U18
2. Artur Ślusarczyk Trener KN Juniorów U18
3. Do ustalenia Trener bramkarzy KN Juniorów U18
4. Andrzej Pasiut Serwisant KN Juniorów U18
5. Łucjan Hachuła Masażysta KN Juniorów U18
6. Marta Zawalska Kierownik/serwisant KN Juniorów U18

Zbiórka powołanych zawodników w dniu 22 lipca 2018r. o godzinie 12.00 – Lodowisko Jantor w Katowicach Janowie, ul. Nałkowskiej 11.

Nasza kadra juniorów U18 od 7 do 13 kwietnia przyszłego roku powalczy w Elektrenach na Litwie w mistrzostwach świata 2A z gospodarzami oraz Rumunią, Koreą, Estonią i Hiszpanią.

Do pobrania:

11.07.2018 – Powołanie na badania w Warszawie i konsultację szkoleniową w Krynicy-Zdroju – lipiec 2018

Polscy juniorzy zagrają w Czechach. Pierwszy test przed Tallinem

Za niespełna tydzień reprezentacja Polski juniorów U18 rozpocznie przygotowania do sezonu 2017/2018. „Biało-czerwonych” czeka zgrupowanie w Jastrzębiu-Zdroju, badania medyczne w Warszawie oraz towarzyskie spotkania w Ostravie.

IMG_7823-1Na liście powołanych na pierwsze zgrupowanie kadry U18 przed nowym sezonem znalazło się 28 zawodników.

24 lipca 2017 r. – Zbiórka zawodników Kadry Narodowej Juniorów U18 w Sosnowcu,
24 lipca – 3 sierpnia 2017 r. – Zgrupowanie szkoleniowe w Jastrzębiu Zdrój,
31 lipca 2017 r. – Badania lekarskie i funkcjonalne w COMS Warszawa,
3 sierpnia 2017 r. – Mecz kontrolny: HC RT TORAX Poruba U18 – Kadra PZHL U18/Ostrava,

4 sierpnia 2017 r. – Mecz kontrolny: HC RT TORAX Poruba U18 – Kadra PZHL U18/Ostrava,
4 – 9 sierpnia 2017 r. – Zagraniczne zgrupowanie szkoleniowe w Ostravie Porubie/Czechy,
8 sierpnia 2017 r. – Mecz kontrolny: TEAM Morawa U18 – Kadra PZHL U18/Ostrava,
10 – 12 sierpnia 2017 r. – Międzynarodowy Turniej Hokejowy OSTRAVA CUP 2017 /Vitkowice/Czechy,

10 sierpnia 2017 r. – Mecz turniejowy: Kadra PZHL U18 – HC KOMETA Brno U18/Vitkowice,

11 sierpnia 2017 r. – Mecz turniejowy: HC OCELARI Trinec U18 – Kadra PZHL U18 /Vitkowice/Czechy,

11 sierpnia 2017 r. – Mecz turniejowy: Kadra PZHL U18 – Przeciwnik do ustalenia/Vitkowice,

12 sierpnia 2017 r. – Mecze finałowe Ostrava Hockey CUP 2017/Vitkowice/Czechy,
12 sierpnia 2017 r. – Powrót do Sosnowca.

u18 mezczyzni (20 of 25)Na akcje szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U18 zostali powołani następujący zawodnicy:

  1. Bajwenko Oskar MKS SOKOŁY Toruń
  2. Bieniek Szymon HC Vitkowice/Czechy
  3. Blanik Jakub JKH GKS Jastrzębie
  4. Brynkus Sebastian MMKS PODHALE Nowy Targ
  5. Bukowski Jakub UKS NIEDŹWIADKI Sanok
  6. Duszak Adrian UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
  7. Filipek Konrad COMARCH Cracovia
  8. Gosztyła Patryk KTH KM Krynica/HK Spisska Nova Ves/Słowacja/
  9. Gruszczyk Konrad JKH GKS Jastrzębie
  10. Gruźla Kacper MOSM Tychy
  11. Hyla Marcel UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
  12. Krzyżek Jan MOSM Tychy
  13. Kot Adam UKH UNIA Oświęcim
  14. Kotuła Marcel UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
  15. Lewandowski Jakub MKS SOKOŁY Toruń
  16. Lipiński Sebastian MKS SOKOŁY Toruń
  17. Magiera Michał UKH UNIA Oświęcim
  18. Malczewski Daniel UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
  19. Małota Mateusz UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
  20. Miarka Maciej ŁKH Łódź
  21. Piotrowski Mariusz UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
  22. Radzieńczak Szymon HC OCELARZI Trzyniec/Czechy
  23. Sołtys Jan JKH GKS Jastrzębie
  24. Tyczyński Damian KTH KM Krynica/HK Spisska Nova Ves/Słowacja/
  25. Ubowski Mateusz MOSM Tychy
  26. Wałęga Kamil JKH GKS Jastrzębie
  27. Wątor Kamil UKH UNIA Oświęcim
  28. Wsół Bartłomiej MMKS PODHALE Nowy Targ/HK Spisska Nova Ves/Słowacja

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Cuber Klaudiusz UKS ZRYW Ruda Śląska
  2. Dworaźny Mateusz TMH POLONIA Bytom
  3. Luszniak Szymon UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
  4. Prokurat Jakub MKS SOKOŁY Toruń
  5. Witan Maciej MKS SOKOŁY Toruń
  6. Wołoszyk Bartosz MKS SOKOŁY Toruń
  7. Wróblewski Dawid JKH GKS Jastrzębie

Kierownictwo:

  1. Jarosław Morawiecki Trener KN Juniorów U18
  2. Artur Ślusarczyk Trener KN Juniorów U18
  3. Batkiewicz Marek Trener bramkarzy KN Juniorów U18
  4. Andrzej Pasiut Kierownik/serwisant KN Juniorów U18
  5. Hachuła Łucjan Masażysta KN Juniorów U18

Najważniejszą imprezą zbliżającego się sezonu będą dla polskich juniorów mistrzostwa świata 2A w Tallinie. Turniej w stolicy Estonii odbędzie się od 1 do 7 kwietnia 2018 roku, a rywalami naszych hokeistów będzie zespół gospodarzy, Korea, Litwa, Wielka Brytania i Australia.