Tag Archives: zgrupowanie kadry u16 w toruniu

Kadra U16 w Toruniu. Oto lista powołanych

Reaktywowana w ubiegłym roku reprezentacja Polski juniorów U16 odbędzie zgrupowanie szkoleniowe w Toruniu. Na lodowisku Tor-Tor będzie ćwiczyć 28 podopiecznych Wojciecha Milana.

Plan zgrupowania:

21 sierpnia 2017 r. – Zbiórka zawodników Kadry Narodowej Juniorów U16 w Toruniu,
21 – 31 sierpnia 2017 r. – Zgrupowanie szkoleniowe w Toruniu,
31 sierpnia 2017 r
. – Zakończenie zgrupowania.

Kadra_u16_foto_male

Reprezentacja Wojciecha Milana będzie trenować w Toruniu przez 10 dni.

Na sierpniową akcję szkoleniową Kadry Narodowej Juniorów U16 zostali powołani następujący zawodnicy:

Bramkarze:

  1. Płonka Filip UKH UNIA Oświęcim
  2. Nowak Mateusz PTH Poznań
  3. Klimowski Szymon MMKS PODHALE Nowy Targ

Obrońcy:

  1. Biłas Karol NIEDŹWIADKI MOSIR Sanok
  2. Florczak Bartosz NIEDŹWIADKI MOSIR Sanok
  3. Garsztka Filip JKH GKS Jastrzębie
  4. Kasperek Oliwier MOSM Tychy
  5. Proczek Michał TMH POLONIA Bytom
  6. Rutkowski Patryk MKS SOKOŁY Toruń
  7. Sawicki Marcel MKS SOKOŁY Toruń
  8. Szlembarski Dominik MMKS PODHALE Nowy Targ
  9. Wytrykus Adam MOSM Tychy
  10. Żurawski Jakub MMKS PODHALE Nowy Targ

Napastnicy:

  1. Baran Karol UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
  2. Biernat Janek MOSM Tychy
  3. Bochnak Wiktor HC RT TORAX Poruba/Czechy
  4. Bukowski Krzysztof NIEDŹWIADKI MOSIR Sanok
  5. Dobosz Szymon NIEDŹWIADKI MOSIR Sanok
  6. Drozd-Niekurzak Stanisław GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
  7. Jeziorski Oskar MKS SOKOŁY Toruń
  8. Kapica Fabian MMKS PODHALE Nowy Targ
  9. Kapica Tobiasz MMKS PODHALE Nowy Targ
  10. Kasprzyk Dominik UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
  11. Piskalski Konrad MKS SOKOŁY Toruń
  12. Rutkowski Maciej Krefelder EV 1981 U16 Krefeld/Niemcy
  13. Sosnowski Krystian MOSM Tychy
  14. Wenker Jakub MKS Sokoły Toruń
  15. Wicher Sebastian TMH Polonia Bytom

   Zawodnicy rezerwowi:

  1. Liniowski Jakub TMH Polonia Bytom
  2. Walczak Jan ŁKH Łódź
  3. Nawrocki Michał MKS Sokoły Toruń
  4. Wibirał Paweł TMH Polonia Bytom
  5. Maciaś Kacper HC RT TORAX Poruba/Czechy
  6. Staniszewski Mateusz EC Weisswasser/Niemcy
  7. Ślusarczyk Jakub UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
  8. Sterbenz Karol MUKS NAPRZÓD Janów)
  9. Nowak Michał UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec

Kierownictwo:

  1. Wojciech Milan                       Trener KN Juniorów U16
  2. Krzysztof Ząbkiewicz              Trener KN Juniorów U16
  3. Łukasz Kiedewicz                   Trener bramkarzy KN Juniorów U16
  4. Krzysztof Czech                      Serwisant KN Juniorów U16
  5. Piotr Krysiak                           Serwisant KN Juniorów U16
  6. Maciej Pastuszak                     Fizjoterapeuta KN Juniorów U16

Do pobrania:

04.08.2017 – Powołanie zawodników KN Juniorów U16 na zgrupowanie szkoleniowe w Toruniu, 21-31 sierpień 2017