Tag Archives: kadra u 16 w toruniu

Kadra U16 nie zwalnia tempa. Oto lista na Christmas Cup w Toruniu

Po tournee w Czechach i trzech meczach z tamtejszymi zespołami przed najmłodszą polską reprezentacją – kadrą juniorów U16 zgrupowanie w Toruniu i występ w mocno obsadzonym Christmas Cup 2017. Na liście powołanych przez trenera Wojciecha Milana znalazło się 32 zawodników.

Młodzi biało-czerwoni otrzymają w Grodzie Kopernika szansę konfrontacji z bardzo mocnymi rywalami m.in. z Białorusi i Łotwy.

11 grudnia 2017 r. – Zbiórka zawodników Kadry Narodowej Juniorów U16
Toruniu (Lodowisko Tor-Tor) godzina 13.00,
11 – 14 grudnia 2017 r. – Konsultacja szkoleniowa w Toruniu,
15 – 17 grudnia 2017 r. –
Mecze turniejowe w Toruniu,

Na grudniowe akcje szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U16 zostali powołani następujący zawodnicy:

Bramkarze:

  1. Nowak Mateusz (PTH Poznań)
  2. Płonka Filip (UKH Unia Oświęcim)
  3. Klimowski Szymon (MMKS Podhale Nowy Targ)
  4. Lisewski Maksymilian (Sokoły Toruń)

Obrońcy:

  1. Kasperek Oliwier (MOSM Tychy)
  2. Maciaś Kacper (HC RT TORAX Poruba/Czechy)
  3. Nowak Michał (UKS Sielec Sosnowiec)
  4. Proczek Michał (TMH Polonia Bytom)
  5. Szlembarski Dominik (MMKS Podhale Nowy Targ)
  6. Wytrykus Adam (MOSM Tychy)
  7. Żurawski Jakub (MMKS Podhale Nowy Targ)
  8. Kot Piotr (UKH Unia Oświęcim)
  9. Biłas Karol (Niedźwiadki MOSiR Sanok)
  10. Florczak Bartosz (Niedźwiadki MOSiR Sanok)
  11. Wikary Krystian (MMKS Podhale Nowy Targ)
  12. Grabarczyk Mikołaj (PTH Poznań)

Napastnicy:

  1. Baran Karol (UKS Sielec Sosnowiec)
  2. Bochnak Wiktor (HC RT TORAX Poruba/Czechy)
  3. Bukowski Krzysztof (CP de Meyrin/Szwajcaria)
  4. Drozd-Niekurzak Stanisław (Stoczniowiec Gdańsk)
  5. Kapica Fabian (MMKS Podhale Nowy Targ)
  6. Kapica Tobiasz (MMKS Podhale Nowy Targ)
  7. Sosnowski Krystian (MOSM Tychy)
  8. Sterbenz Karol (Naprzód Janów)
  9. Wicher Sebastian (TMH Polonia Bytom)
  10. Wybiral Paweł (TMH Polonia Bytom)
  11. Staniszewski Mateusz (Weisswasser/Niemcy)
  12. Ślusarczyk Jakub (UKS Sielec Sosnowiec)
  13. Kasprzyk Dominik (UKS Sielec Sosnowiec)
  14. Dobosz Szymon (Niedźwiadki MOSiR Sanok)
  15. Rutkowski Maciej (Krefelder EV 1981U16)
  16. Fruczek Kacper (Stoczniowiec Gdańsk)

Rezerwa:

  1. Kubiszewski Dawid (Naprzód Janów)
  2. Biernat Jan (MOSM Tychy)
  3. Gurzyński Szymon (TMH Polonia Bytom)
  4. Korzyniewski Łukasz (TMH Polonia Bytom)
  5. Sienkiewicz Filip (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Kierownictwo:

  1. Wojciech Milan (Trener KN Juniorów U16)
  2. Krzysztof Ząbkiewicz (Trener KN Juniorów U16)
  3. Łukasz Kiedewicz (Trener KN Juniorów U16)
  4. Andrzej Rutkowski (Serwisant KN Juniorów U16)
  5. Maciej Pastuszak (Fizjoterapeuta KN Juniorów U16)
  6. Piotr Krysiak (Serwisant KN Juniorów U16)

Zbiórka powołanych zawodników w dniu 11 grudnia 2017 r. (poniedziałek) o godzinie 13.00, – lodowisko „Tor-Tor” ul. Gen. Bema 29, Toruń.

Do pobrania:

01.12.2017 – Powołanie zawodników KN Juniorów U16 – Konsultacja szkoleniowa Toruń i Międzynarodowe Mecze Hokejowe Toruń – grudzień 2017

Christmas Cup 2017 – Program