Tag Archives: Artur Ślusarczyk

Kadra U18 na TNO w Budapeszcie

Kadra Narodowa Juniorów U18 letni okres przygotowań zakończy Turniejem Nadziei Olimpijskich w Budapeszcie/Węgry. Oto lista zawodników powołanych przez trenerów Tomasza Demkowicza i Artura Ślusarczyka na zgrupowanie szkoleniowe w Katowicach oraz Turniej Nadziei Olimpijskich:

19 sierpnia 2018 r. – zbiórka zawodników  KNJ U18 w Katowicach Janowie,
19 – 21 sierpnia 2018 r. – konsultacja szkoleniowa w Katowicach Janowie,
22 sierpnia 2018 r. – wyjazd do Budapesztu/Węgry,
23 – 25 sierpnia 2018 r. – Międzynarodowy Turniej Hokejowy Nadziei Olimpijskich (Budapeszt/Węgry),
23 sierpnia 2018 r. – Mecz turniejowy: Węgry U18 – Polska U18 (Budapeszt/Węgry),
24 sierpnia 2018 r. – Mecz turniejowy: Polska U18 – Słowacja U18 (Budapeszt/Węgry),      25 sierpnia 2018 r. – Mecz turniejowy: Polska U18 – Czechy U18 (Budapeszt/Węgry),
25 sierpnia 2018 r. – powrót do Katowic Janowa.


Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U18 zostali powołani następujący zawodnicy:

  1. Augustyniak Igor  RTH Zryw Ruda Śląska
  2. Bezwiński Mateusz MKS Sokoły Toruń
  3. Biłas Karol   Niedźwiadki MOSiR Sanok
  4. Blanik Jakub JKH GKS Jastrzębie
  5. Cuber Klaudiusz RTH Zryw Ruda Śląska
  6. Dobosz Szymon Niedźwiadki MOSiR Sanok
  7. Dworaźny Mateusz TMH Polonia Bytom
  8. Glazer Tymoteusz Niedźwiadki MOSiR Sanok
  9. Jeziorski Oskar MKS Sokoły Toruń
  10. Jędrzejewski Kacper  MKS Sokoły Toruń
  11. Kapica Fabian MMKS Podhale Nowy Targ
  12. Kasperek Oliwier MOSM Tychy
  13. Maciejewski Jakub MOSM Tychy
  14. Miarka Maciej  JKH GKS Jastrzębie
  15. Naróg Michał MKS Sokoły Toruń
  16. Płachetka Marcin JKH GKS Jastrzębie
  17. Proczek Michał TMH Polonia Bytom
  18. Prokurat Jakub MKS Sokoły Toruń
  19. Sawicki Marcel MKS Sokoły Toruń
  20. Świderski Filip MKS Sokoły Toruń
  21. Wenker Jakub MKS Sokoły Toruń
  22. Wicher Sebastian TMH Polonia Bytom
  23. Wróblewski Dawid JKH GKS Jastrzębie
  24. Zając Michał TMH Polonia Bytom

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Chabior Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec
  2. Drozd-Niekurzak Stanisław GKS Stoczniowiec Gdańsk
  3. Hajkowicz Witold PTH Poznań
  4. Hyla Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec
  5. Kotuła Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec
  6. Opiłka Kacper UKS Zagłębie Sosnowiec
  7. Stacherski Wiktor MKS Cracovia Kraków

Kierownictwo:

  1. Tomasz Demkowicz Trener KN Juniorów U18
  2. Artur Ślusarczyk Trener KN Juniorów U18
  3. Bartłomiej Nowak Trener bramkarzy KN Juniorów U18
  4. Wojciech Chowaniec Serwisant KN Juniorów U18
  5. Magdalena Reut Masażystka KN Juniorów U18
  6. Marta Zawalska  Kierownik/serwisantka KN Juniorów U18

Zbiórka powołanych zawodników w dniu 19 sierpnia 2018 r. o godzinie 13.00, Lodowisko Jantor w Katowicach Janowie

Kadra juniorów poćwiczy w Krynicy-Zdroju

W niedzielę 22 lipca w Katowicach po raz pierwszy przed nowym sezonem zbierze się reprezentacja Polski juniorów U18. Młode Orły przejdą badania lekarskie w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie, a następnie przez tydzień będą trenować w Krynicy-Zdroju. Na liście powołanych przez trenerów Tomasza Demkowicza i Artura Ślusarczyka znalazło się 28. zawodników.

22 lipca 2018 r. – zbiórka zawodników KNJ U18 w Katowicach Janowie,
23 – 24 lipca 2018 r. – badania lekarskie w COMS Warszawa,
25 – 31 lipca 2018 r. – zgrupowanie szkoleniowe w Krynicy-Zdroju.

Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U18 zostali powołani następujący zawodnicy:
1. Augustyniak Igor RTH Zryw Ruda Śląska
2. Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń
3. Bezwiński Mateusz MKS Sokoły Toruń
4. Blanik Jakub JKH GKS Jastrzębie
5. Bukowski Krzysztof CP Meyrin Hockey Club/Szwajcaria
6. Chabior Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec
7. Cuber Klaudiusz RTH Zryw Ruda Śląska
8. Dworaźny Mateusz TMH Polonia Bytom
9. Glazer Tymoteusz Niedźwiadki MOSiR Sanok
10. Hyla Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec
11. Kołodziej Mateusz RTH Zryw Ruda Śląska
12. Kotuła Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec
13. Krzyżek Jan MOSM Tychy
14. Liśkiewicz Bartosz PKH 2014 Gdańsk
15. Miarka Maciej JKH GKS Jastrzębie
16. Naróg Michał MKS Sokoły Toruń
17. Opiłka Kacper UKS Zagłębie Sosnowiec
18. Petryla Krzysztof Orchard Lake St’ Marys/Stany Zjednoczone
19. Płachetka Marcin JKH GKS Jastrzębie
20. Proczek Michał TMH Polonia Bytom
21. Rafalik Przemysław JKH GKS Jastrzębie
22. Sobolewski Mateusz Orchard Lake St’ Marys /Stany Zjednoczone
23. Stacherski Wiktor MKS Cracovia Kraków
24. Wawrzkiewicz Mateusz Tampa Bay Juniors/Stany Zjednoczone
25. Witan Maciej Niedźwiadki MOSiR Sanok
26. Wróblewski Dawid JKH GKS Jastrzębie
27. Zając Michał TMH Polonia Bytom
28. Prokurat Jakub MKS Sokoły Toruń

Zawodnicy rezerwowi:
1. Biłas Karol Niedźwiadki MOSiR Sanok
2. Bochnak Wiktor HC Poruba/Czechy
3. Buczek Mateusz Niedźwiadki MOSiR Sanok
4. Dobosz Szymon Niedźwiadki MOSiR Sanok
5. Florczak Bartosz Niedźwiadki MOSiR Sanok
6. Ginda Damian Niedźwiadki MOSiR Sanok
7. Hajkowicz Witold PTH Poznań
8. Jędrzejewski Kacper MKS Sokoły Toruń
9. Kapusta Łukasz JKH GKS Jastrzębie
10. Kasperek Oliwier MOSM Tychy
11. Śmigórski Jakub PTH Poznań
12. Świderski Filip MKS Sokoły Toruń
13. Wicher Sebastian TMH Polonia Bytom

Kierownictwo:
1. Tomasz Demkowicz Trener KN Juniorów U18
2. Artur Ślusarczyk Trener KN Juniorów U18
3. Do ustalenia Trener bramkarzy KN Juniorów U18
4. Andrzej Pasiut Serwisant KN Juniorów U18
5. Łucjan Hachuła Masażysta KN Juniorów U18
6. Marta Zawalska Kierownik/serwisant KN Juniorów U18

Zbiórka powołanych zawodników w dniu 22 lipca 2018r. o godzinie 12.00 – Lodowisko Jantor w Katowicach Janowie, ul. Nałkowskiej 11.

Nasza kadra juniorów U18 od 7 do 13 kwietnia przyszłego roku powalczy w Elektrenach na Litwie w mistrzostwach świata 2A z gospodarzami oraz Rumunią, Koreą, Estonią i Hiszpanią.

Do pobrania:

11.07.2018 – Powołanie na badania w Warszawie i konsultację szkoleniową w Krynicy-Zdroju – lipiec 2018

Mocni rywale kadry U16 w Czechach! Oto lista powołanych

AZ Hawierzów, HC Witkowice i Torax Poruba – to rywale polskich hokeistów z kadry U16 podczas najbliższego zgrupowania. Bazą podopiecznych Wojciecha Milana będzie Cieszyn, a mecze odbywać będą się na lodowiskach czeskich przeciwników.

Konsultacja szkoleniowa na polsko-czeskiej granicy połączona z trzema towarzyskimi meczami w przeciągu czterech dni to ważny element w budowie tej najmłodszej polskiej kadry.

Przypomnijmy, że zespół U16 w sierpniu spotkał się na 11-dniowym zgrupowaniu w Toruniu. – Cieszę się, że kadra U16 ma już swój stały cykl startowy. To pozytywnie zapunktuje w przyszłości dla naszej dyscypliny – podkreśla Wojciech Milan, który na co dzień pracuje z hokejową młodzieżą w toruńskim SMS-ie.

6 listopada 2017 r. – Zbiórka zawodników Kadry Narodowej Juniorów U16
w Katowicach – Janowie godzina 13.00,
6 – 9 listopada 2017 r. – Konsultacja szkoleniowa w Cieszynie,
9, 11 i 12 listopada 2017 r. –
Mecze kontrolne w Hawierzowie, Witkowicach i Porubie/Czechy,

Na listopadowe akcje szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U16 zostali powołani następujący zawodnicy:

Bramkarze:

  1. Nowak Mateusz (PTH Poznań)
  2. Płonka Filip (UKH Unia Oświęcim)
  3. Klimowski Szymon (MMKS Podhale Nowy Targ)

Obrońcy:

  1. Garsztka Filip (JKH GKS Jastrzębie)
  2. Kasperek Oliwier (MOSM Tychy)
  3. Maciaś Kacper (HC RT TORAX Poruba/Czechy)
  4. Nowak Michał (UKS Sielec Sosnowiec)
  5. Proczek Michał (TMH Polonia Bytom
  6. Rutkowski Patryk (MKS Sokoły Toruń)
  7. Sawicki Marcel (MKS Sokoły Toruń)
  8. Szlembarski Dominik (MMKS Podhale Nowy Targ)
  9. Wytrykus Adam (MOSM Tychy)
  10. Żurawski Jakub (MMKS Podhale Nowy Targ)

Napastnicy:

  1. Baran Karol (UKS Sielec Sosnowiec)
  2. Bochnak Wiktor (HC RT TORAX Poruba/Czechy)
  3. Bukowski Krzysztof (CP de Meyrin/Szwajcaria)
  4. Drozd-Niekurzak Stanisław (Stoczniowiec Gdańsk)
  5. Jeziorski Oskar (MKS Sokoły Toruń)
  6. Kapica Fabian (MMKS Podhale Nowy Targ)
  7. Kapica Tobiasz (MMKS Podhale Nowy Targ)
  8. Nawrocki Michał (MKS Sokoły Toruń)
  9. Piskalski Konrad (MKS Sokoły Toruń)
  10. Sosnowski Krystian (MOSM Tychy)
  11. Sterbenz Karol (Naprzód Janów)
  12. Walczak Jan (MKS Sokoły Toruń)
  13. Wenker Jakub (MKS Sokoły Toruń)
  14. Wicher Sebastian (TMH Polonia Bytom)
  15. Wybiral Paweł (TMH Polonia Bytom)

Rezerwowi:

  1. Staniszewski Mateusz (Weisswasser/Niemcy)
  2. Ślusarczyk Jakub (UKS Sielec Sosnowiec)
  3. Ananiew Filip (Stoczniowec Gdańsk)
  4. Biernat Janek (MOSM Tychy)
  5. Kasprzyk Dominik(UKS Sielec Sosnowiec)

Kierownictwo:

  1. Wojciech Milan          Trener KN Juniorów U16
  2. Krzysztof Czech         Kierownik/Serwisant KN Juniorów U16
  3. Maciej Pastuszak       Fizjoterapeuta KN Juniorów U16
  4. Piotr Krysiak             Serwisant KN Juniorów U16

Do pobrania:

26.10.2017 – Powołanie na konsultację szkoleniową Kadry Narodowej Juniorów U16 w Cieszynie oraz meczów w Ostrawie/Czechy – listopad 2017

9 listopada reprezentacja U16 zmierzy się w Hawierzowie ze swoimi rówieśnikami z tamtejszego AZ. Kolejne dwa spotkania biało-czerwoni rozegrają w Ostrawie. 10. listopada rywalem będzie HC Witkowice U16, a w niedzielę 12. listopada na zakończenie zgrupowania zespół Wojciecha Milana rozegra spotkanie z HC RT Torax Poruba U16.

Zobacz również:

Kadra U16 reaktywowana. Wojciech Milan: to było bardzo pożyteczne zgrupowanie

Polscy juniorzy zagrają w Czechach. Pierwszy test przed Tallinem

Za niespełna tydzień reprezentacja Polski juniorów U18 rozpocznie przygotowania do sezonu 2017/2018. „Biało-czerwonych” czeka zgrupowanie w Jastrzębiu-Zdroju, badania medyczne w Warszawie oraz towarzyskie spotkania w Ostravie.

IMG_7823-1Na liście powołanych na pierwsze zgrupowanie kadry U18 przed nowym sezonem znalazło się 28 zawodników.

24 lipca 2017 r. – Zbiórka zawodników Kadry Narodowej Juniorów U18 w Sosnowcu,
24 lipca – 3 sierpnia 2017 r. – Zgrupowanie szkoleniowe w Jastrzębiu Zdrój,
31 lipca 2017 r. – Badania lekarskie i funkcjonalne w COMS Warszawa,
3 sierpnia 2017 r. – Mecz kontrolny: HC RT TORAX Poruba U18 – Kadra PZHL U18/Ostrava,

4 sierpnia 2017 r. – Mecz kontrolny: HC RT TORAX Poruba U18 – Kadra PZHL U18/Ostrava,
4 – 9 sierpnia 2017 r. – Zagraniczne zgrupowanie szkoleniowe w Ostravie Porubie/Czechy,
8 sierpnia 2017 r. – Mecz kontrolny: TEAM Morawa U18 – Kadra PZHL U18/Ostrava,
10 – 12 sierpnia 2017 r. – Międzynarodowy Turniej Hokejowy OSTRAVA CUP 2017 /Vitkowice/Czechy,

10 sierpnia 2017 r. – Mecz turniejowy: Kadra PZHL U18 – HC KOMETA Brno U18/Vitkowice,

11 sierpnia 2017 r. – Mecz turniejowy: HC OCELARI Trinec U18 – Kadra PZHL U18 /Vitkowice/Czechy,

11 sierpnia 2017 r. – Mecz turniejowy: Kadra PZHL U18 – Przeciwnik do ustalenia/Vitkowice,

12 sierpnia 2017 r. – Mecze finałowe Ostrava Hockey CUP 2017/Vitkowice/Czechy,
12 sierpnia 2017 r. – Powrót do Sosnowca.

u18 mezczyzni (20 of 25)Na akcje szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U18 zostali powołani następujący zawodnicy:

  1. Bajwenko Oskar MKS SOKOŁY Toruń
  2. Bieniek Szymon HC Vitkowice/Czechy
  3. Blanik Jakub JKH GKS Jastrzębie
  4. Brynkus Sebastian MMKS PODHALE Nowy Targ
  5. Bukowski Jakub UKS NIEDŹWIADKI Sanok
  6. Duszak Adrian UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
  7. Filipek Konrad COMARCH Cracovia
  8. Gosztyła Patryk KTH KM Krynica/HK Spisska Nova Ves/Słowacja/
  9. Gruszczyk Konrad JKH GKS Jastrzębie
  10. Gruźla Kacper MOSM Tychy
  11. Hyla Marcel UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
  12. Krzyżek Jan MOSM Tychy
  13. Kot Adam UKH UNIA Oświęcim
  14. Kotuła Marcel UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
  15. Lewandowski Jakub MKS SOKOŁY Toruń
  16. Lipiński Sebastian MKS SOKOŁY Toruń
  17. Magiera Michał UKH UNIA Oświęcim
  18. Malczewski Daniel UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
  19. Małota Mateusz UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
  20. Miarka Maciej ŁKH Łódź
  21. Piotrowski Mariusz UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
  22. Radzieńczak Szymon HC OCELARZI Trzyniec/Czechy
  23. Sołtys Jan JKH GKS Jastrzębie
  24. Tyczyński Damian KTH KM Krynica/HK Spisska Nova Ves/Słowacja/
  25. Ubowski Mateusz MOSM Tychy
  26. Wałęga Kamil JKH GKS Jastrzębie
  27. Wątor Kamil UKH UNIA Oświęcim
  28. Wsół Bartłomiej MMKS PODHALE Nowy Targ/HK Spisska Nova Ves/Słowacja

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Cuber Klaudiusz UKS ZRYW Ruda Śląska
  2. Dworaźny Mateusz TMH POLONIA Bytom
  3. Luszniak Szymon UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
  4. Prokurat Jakub MKS SOKOŁY Toruń
  5. Witan Maciej MKS SOKOŁY Toruń
  6. Wołoszyk Bartosz MKS SOKOŁY Toruń
  7. Wróblewski Dawid JKH GKS Jastrzębie

Kierownictwo:

  1. Jarosław Morawiecki Trener KN Juniorów U18
  2. Artur Ślusarczyk Trener KN Juniorów U18
  3. Batkiewicz Marek Trener bramkarzy KN Juniorów U18
  4. Andrzej Pasiut Kierownik/serwisant KN Juniorów U18
  5. Hachuła Łucjan Masażysta KN Juniorów U18

Najważniejszą imprezą zbliżającego się sezonu będą dla polskich juniorów mistrzostwa świata 2A w Tallinie. Turniej w stolicy Estonii odbędzie się od 1 do 7 kwietnia 2018 roku, a rywalami naszych hokeistów będzie zespół gospodarzy, Korea, Litwa, Wielka Brytania i Australia.

Łzy Artura Ślusarczyka. Legenda mówi dość [Wideo]

Były najskuteczniejszy gracz Polskiej Hokej Ligi Artur Ślusarczyk zakończył sportową karierę. Wszystko po klęsce Zagłębia Sosnowiec z Naprzodem Janów w finale I ligi.

Czym teraz będzie zajmował się 114-krotny reprezentant Polski?

Zobacz również:

Tak się bawi Naprzód Janów. Feta na Jantorze

Adrian Parzyszek nie mówi dość!

Złoty gol Łukasza Elżbieciaka

Niespodzianka w pierwszej lidze. Naprzód ograł Zagłębie!