Reprezentacja juniorów U-18 rozegra dwa mecze z Ukrainą

Reprezentacja Polski juniorów U-18 zmierzy się 8 i 9 lutego w towarzyskich meczach z ukraińskimi rówieśnikami. Oba spotkania zostaną rozegrane w Kijowie.

 

Powołania na te mecze otrzymali:

Bramkarze:

Mateusz Buczek (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Maciej Miarka   (JKH GKS Jastrzębie)

Filip Świderski (MKS Sokoły Toruń)

 

 

 

Igor Augustyniak  (RTH Zryw Ruda Śląska)

Mateusz Bezwiński  (MKS Sokoły Toruń)

Szymon Bieniek  (HC Prerov/Czechy)

Karol Biłas  (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Jakub Blanik  (JKH GKS Jastrzębie)

Sebastian Brynkus  (MKS Cracovia Kraków)

Szymon Dobosz  (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Stanisław Drozd-Niekurzak  (ES Weißwasser/Niemcy)

Bartosz Florczak (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Tymoteusz Glazer  (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Olaf Koślicki (Vienna Capitals Silver/Austria)

Jakub Lewandowski (       HC Vitkowice  /Czechy)

Klaudiusz Libik  (Sparta U20 Sarpsborg/Norwegia)

Michał Naróg  (MKS Sokoły Toruń)

Kacper Opiłka (        UKS Zagłębie Sosnowiec)

Marcin Płachetka (JKH GKS Jastrzębie)

Jakub Prokurat (Krefelder EV 1981/Niemcy)

Mateusz Ubowski (MOSM Tychy)

Maciej Witan  (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Michał Zając (TMH Polonia Bytom)

 

Rezerwowi:

 

Oskar Bajwenko  (MKS Sokoły Toruń)

Klaudiusz Cuber  (RTH Zryw Ruda Śląska)

Mateusz Dworaźny  (TMH Polonia Bytom)

Wiktor Dżugan  (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Damian Ginda (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Marcel Hyla (UKS Zagłębie Sosnowiec)

Fabian Kapica (         MMKS Podhale Nowy Targ)

Marcel Kotuła  (UKS Zagłębie Sosnowiec)

Jan Krzyżek (MOSM Tychy)

Filip Płonka (UKH Unia Oświęcim)

 

Mateusz Rogos (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Krystian Sosnowski (UKH Unia Oświęcim)

Wiktor Stacherski (MKS Cracovia Kraków)

Dawid Wróblewski (JKH GKS Jastrzębie)

 

Zbiórka powołanych zawodników w dniu 4 lutego 2019 r. o godzinie 11.00, Lodowisko Jantor w Katowicach Janowie, ul. Z. Nałkowskiej 11. Zawodnicy zgłoszą się z paszportem, aktualną książeczką zdrowia, sprzętem do treningu specjalistycznego
i ogólnorozwojowego. Z uwagi na młody wiek powołanych zawodników prosimy rodziców       o przywiezienie ich na miejsce zbiórki oraz odbiór po zakończeniu akcji szkoleniowej.                                                                                                                                                              Informacji udzielają: trener Tomasz Demkowicz – tel. 502 753 350 oraz trener Artur Ślusarczyk – tel. 601 962 516.