Porażka seniorów z Rumunią 0:2

Reprezentacja seniorów przegrała z Rumunią 0:2 (0:0, 01, 0:1) w swoim ostatnim meczu towarzyskim rozegranym w ukraińskich Browarach niedaleko Kijowa.

Bramki: 0:1 Csanad Fodor (38), 0:2 Witalij Kiriczenko (49).

Kary: Polska – 8 minut, Ukraina – 6 minut.

Polska: John Murray – Oskar Jaśkiewicz, Marcin Kolusz, Aron Chmielewski, Bartłomiej Neupauer, Damian Kapica – Bartosz Ciura, Mateusz Bryk, Mateusz Gościński, Filip Komorski, Tomasz Malasiński – Bartłomiej Bychawski, Jakub Michałowski, Mateusz Bepierszcz, Dominik Paś, Mateusz Michalski -–Damian Tomasik, Michael Kolarz, Martin Przygodzki, Radosław Nalewajka, Szymon Marzec.

W 24 minucie Polacy zdobyli gola, ale po analizie wideo nie został uznany. Dwie minuty przed końcem drugiej tercji rywale po kontrze objęli prowadzenie, a w 49 minucie ustalili wynik spotkania. Wieczorem nasza kadra rusza w podróż powrotną samolotem.