Zobacz najnowsze aktualności

To już pewne. PHL ruszy 14 września

Piątek, 14 września – to oficjalny termin inauguracji Polskiej Hokej Ligi w sezonie 2018/2019. Terminarz zostanie opublikowany natychmiast po zakończeniu procesu licencyjnego. Stosownych uprawnień na

Medaliści z licencjami na PHL

Komplet medalistów z minionego sezonu może cieszyć się już licencjami na grę w Polskiej Hokej Lidze w rozgrywkach 2018/2019. Stosowną weryfikację przeszły właśnie ekipy mistrza

Nie żyje Sergei Ogorodnikov

Z głębokim żalem i smutkiem informujemy o śmierci Sergieja Ogorodnikova. Rosyjski hokeista zmarł w wieku 32 lat wskutek nieszczęśliwego wypadku na skuterze wodnym. W minionym

Podpisy złożone. Jest nowy selekcjoner

Tomasz Valtonen został dziś nowym selekcjonerem reprezentacji Polski seniorów w hokeju na lodzie. Kandydatura 37-letniego szkoleniowca zyskała aprobatę komisji konkursowej i następnie zarządu Polskiego Związku

Juniorki ruszają z przygotowaniami

19 sierpnia w Katowicach rozpocznie się pierwsze w nowym sezonie zgrupowanie szkoleniowe reprezentacji Polski juniorek. Pod wodzą Andrzeja Secemskiego kobieca kadra do lat 18 rozegra dwa mecze kontrolne.

19 sierpnia 2018 r. – Zbiórka zawodniczek Kadry Narodowej Juniorek U18 w Katowicach,
20 sierpnia 2018 r. – Badania lekarskie w COMS Warszawa,
20 – 26 sierpnia 2018 r. –  Zgrupowanie szkoleniowe w Katowicach,
25 sierpnia 2018 r. – Mecz kontrolny: Kadra PZHL U18K – Przeciwnik do ustalenia (Katowice),
26 sierpnia 2018 r. – Mecz kontrolny: Kadra PZHL U18K – Przeciwnik do ustalenia (Katowice).

Na zgrupowanie szkoleniowe oraz mecze międzypaństwowe Kadry Narodowej Juniorek U18 zostały powołane następujące zawodniczki:

  1. Baran Karolina UKH Dębica
  2. Baran Zuzanna MKHL Krynica Zdrój
  3. Błaszków Maja MUKS ORLIK Opole
  4. Bujak Julia TMH POLONIA Bytom
  5. Cichy Wiktoria KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD Janów
  6. Grzelak Julia GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
  7. Grzybowska Helena PTH KOZICE Poznań
  8. Harańczyk Natalia SKKH ATOMÓWKI Tychy
  9. Juszczak Agata TMH POLONIA Bytom
  10. Kędra Wiktoria SKKH ATOMÓWKI Tychy
  11. Kobus Alicja PTH KOZICE Poznań
  12. Kopciara Alicja SKKH ATOMÓWKI Tychy
  13. Kot Anna UKHK UNIA Oświęcim
  14. Mota Alicja TMH POLONIA Bytom
  15. Nosal Małgorzata KTH KM Krynica
  16. Patla Vanessa TMH POLONIA Bytom
  17. Sawicka Martyna KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD Janów
  18. Schramm Iga PTH KOZICE Poznań
  19. Secemska Katarzyna KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD Janów
  20. Sikorska Wiktoria HC SLAVOJ Cesky Tesin/Czechy
  21. Solecka Adriana KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD Janów
  22. Sowa Alicja TMH POLONIA Bytom
  23. Talanda Ida KTH KM Krynica
  24. Zielińska Julia MUKS NAPRZÓD Janów
  25. Zaborska Anna UKHK UNIA Oświęcim
  26. Zaborska Katarzyna UKHK UNIA Oświęcim

Zawodniczki rezerwowe:

  1. Bula Amelia KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD Janów
  2. Golańska Hanna KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD Janów
  3. Pierwoła Karolina MMKS PODHALE Nowy Targ
  4. Postel Zofia UKH BIAŁE Jastrzębie
  5. Raducka Julia MMKS PODHALE Nowy Targ
  6. Rduch Zuzanna UKH BIAŁE Jastrzębie

Kierownictwo:

  1. Secemski Andrzej  Trener główny Kadry Narodowej Juniorek U18
  2. Owczarek Sebastian Trener asystent Kadry Narodowej Juniorek U18
  3. Kowalczyk Tomasz Trener bramkarek Kadry Narodowej Juniorek U18
  4. Twardy Marta Fizjoterapeutka/Masażystka Kadry Narodowej Juniorek U18
  5. Czaplik Magdalena Kierownik/Serwisantka Kadry Narodowej Juniorek U18
  6. Sikora Patryk Serwisant Kadry Narodowej Juniorek U18

Zbiórka zawodniczek w dniu 19 sierpnia 2018 r. o godzinie 12.00, Lodowisko Spodek w Katowicach, Aleja Wojciecha Korfantego 35.

Do pobrania:

08.08.2018 – Powołanie zawodniczek KN Juniorek U18 na zgrupowanie szkoleniowe i mecze kontrolne w Katowicach – sierpień 2018

Młodzi Polacy szlifują formę. W planie m.in. turniej w Czechach

Już w najbliższy poniedziałek 6 sierpnia reprezentacja Polski juniorów U20 rozpocznie kolejne zgrupowanie szkoleniowe. Tym razem biało-czerwoni spotkają się w Tychach, gdzie kontrolnie zmierzą się z Zagłębiem Sosnowiec. Następnie polski zespół uda się na międzynarodowy turniej do czeskich Vitkovic.

6 sierpnia 2018 r. – Zbiórka zawodników KNJ U20 w Tychach,
6 – 14 sierpnia 2018 r. – Zgrupowanie szkoleniowe w Tychach,
10 sierpnia 2018 r. – Mecz kontrolny: ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – Kadra PZHL U20 (Sosnowiec),
15 – 18 sierpnia 2018 r. – Międzynarodowy Turniej Hokejowy OSTRAVA HOCKEY CUP 2018 (Vitkovice/Czechy),
15 sierpnia 2018 r. – Mecz turniejowy: HC Vitkovice – Kadra PZHL U20 (Vitkovice/Czechy),
16 sierpnia 2018 r. – Mecz turniejowy: Dinamo Riga – Kadra PZHL U20 (Vitkovice/Czechy),
17 sierpnia 2018 r. – Mecz turniejowy: HC Kosice – Kadra PZHL U20 (Vitkovice/Czechy),
18 sierpnia 2018 r. – Mecz turniejowy: Kadra PZHL U20 – HK Poprad (Vitkovice/Czechy),
18 sierpnia 2018 r. – powrót do Tychów.

Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U20 zostali powołani następujący zawodnicy:
1. Bizacki Olaf MOSM Tychy
2. Duszak Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec
3. Filipek Konrad Niedźwiadki MOSiR Sanok
4. Gosztyła Patryk HK Spisska Nova Ves/Słowacja
5. Hołdowicz Daniel MOSM Tychy
6. Jóźwik Patryk HK GKS Katowice
7. Kamieniecki Kacper MMKS Podhale Nowy Targ
8. Khoperia Armen MKS Sokoły Toruń
9. Klocek Kamil UKH Unia Oświęcim
10. Kosmęda Bartosz MUKS Naprzód Janów
11. Kozłowski Piotr UKS Zagłębie Sosnowiec
12. Lewandowski Jakub HC Vitkovice/Czechy
13. Lipiński Sebastian UKH Unia Oświęcim
14. Mazurkiewicz Filip MKS Sokoły Toruń
15. Miarka Maciej JKH GKS Jastrzębie
16. Mularczyk Szymon TMH Polonia Bytom
17. Niedlich Szymon MKS Sokoły Toruń
18. Noworyta Miłosz UKH Unia Oświęcim
19. Olszewski Dominik MKS Sokoły Toruń
20. Plewnia Wiktor MOSM Tychy
21. Smal Igor PKH Automatyka Gdańsk
22. Sołtys Jan JKH GKS Jastrzębie
23. Ubowski Mateusz MOSM Tychy
24. Wałęga Kamil JKH GKS Jastrzębie
25. Wojciechowski Michał River East Royal Knights/Kanada
26. Worwa Jakub MMKS Podhale Nowy Targ
27. Wysocki Patryk PKH Automatyka Gdańsk
28. Zawalski Jakub MOSM Tychy

Zawodnicy rezerwowi:
1. Brynkus Sebastian MMKS Podhale Nowy Targ
2. Gruszczyk Konrad JKH GKS Jastrzębie
3. Kamiński Łukasz MMKS Podhale Nowy Targ
4. Prokop Oskar JKH GKS Jastrzębie
5. Zygmunt Paweł Comarch Cracovia

Kierownictwo:
1. Piotr Sarnik Trener główny KN Juniorów U20
2. Krzysztof Majkowski Trener KN Juniorów U20
3. Grzegorz Klich Asystent trenera KN Juniorów U20
4. Arkadiusz Sobecki Trener bramkarzy KN Juniorów U20
5. Anna Bieniec Trener przygotowania motorycznego/trener mentalny KN Juniorów U20
6. Ireneusz Jarosz Trener video KN Juniorów U20
7. Roch Bogłowski Masażysta KN Juniorów U20
8. Rafał Twardy Serwisant KN Juniorów U20
9. Karolina Grochowska Masażysta KN Juniorów U20

Zbiórka powołanych zawodników w dniu 6 sierpnia 2018r. o godzinie 18.00, Lodowisko w Tychach, ul. gen. Charlesa de Gaulle’a 2.

02.08.2018 – Kadra U20 – Powołania – turniej w Ostravie

Juniorzy U18 poćwiczą w Jastrzębiu-Zdroju i zagrają w Porubie

Po zgrupowaniu w Krynicy-Zdroju reprezentacja Polski juniorów U18 odbędzie kolejną konsultację szkoleniową, tym razem w Jastrzębiu-Zdroju. Biało-czerwoni rozegrają też towarzyskie spotkania w Porubie.

3 sierpnia 2018 r. – zbiórka zawodników KNJ U18 w Katowicach Janowie,
3 – 8 sierpnia 2018 r. – zgrupowanie szkoleniowe w Jastrzębiu-Zdroju,
9 – 12 sierpnia – zagraniczne zgrupowanie szkoleniowe w Ostrawie/Czechy,
9 sierpnia 2018 r. – mecz kontrolny: HC Frydek-Mistek U18 – Kadra PZHL U18, Frydek-Mistek /Czechy,
10 sierpnia 2018 r. – mecz kontrolny: HC RT TORAX Poruba U18 – Kadra PZHL U18, Ostrawa Poruba/Czechy,
12 sierpnia 2018 r. – mecz kontrolny: HC AZ Havirov U18 – Kadra PZHL U18, Havirov/Czechy,
12 sierpnia 2018 r. – powrót do Katowic Janowa.

Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U18 zostali powołani następujący zawodnicy:
1. Augustyniak Igor RTH Zryw Ruda Śląska
2. Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń
3. Bezwiński Mateusz MKS Sokoły Toruń
4. Bukowski Krzysztof CP Meyrin Hockey Club/Szwajcaria
5. Chabior Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec
6. Cuber Klaudiusz RTH Zryw Ruda Śląska
7. Dobosz Szymon Niedźwiadki MOSiR Sanok
8. Dworaźny Mateusz TMH Polonia Bytom
9. Glazer Tymoteusz Niedźwiadki MOSiR Sanok
10. Hajkowicz Witold PTH Poznań
11. Hyla Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec
12. Kasperek Oliwier MOSM Tychy
13. Kołodziej Mateusz RTH Zryw Ruda Śląska
14. Kotuła Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec
15. Krzyżek Jan MOSM Tychy
16. Liśkiewicz Bartosz GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
17. Naróg Michał MKS Sokoły Toruń
18. Opiłka Kacper UKS Zagłębie Sosnowiec
19. Petryla Krzysztof Orchard Lake St’ Marys/Stany Zjednoczone
20. Płachetka Marcin JKH GKS Jastrzębie
21. Proczek Michał TMH Polonia Bytom
22. Sobolewski Mateusz Orchard Lake St’ Marys /Stany Zjednoczone
23. Stacherski Wiktor MKS Cracovia Kraków
24. Świderski Filip MKS Sokoły Toruń
25. Wawrzkiewicz Mateusz Tampa Bay Juniors/Stany Zjednoczone
26. Witan Maciej Niedźwiadki MOSiR Sanok
27. Wróblewski Dawid JKH GKS Jastrzębie
28. Zając Michał TMH Polonia Bytom

Zawodnicy rezerwowi:
1. Biłas Karol Niedźwiadki MOSiR Sanok
2. Bochnak Wiktor HC RT TORAX Poruba/Czechy
3. Buczek Mateusz Niedźwiadki MOSiR Sanok
4. Florczak Bartosz Niedźwiadki MOSiR Sanok
5. Ginda Damian Niedźwiadki MOSiR Sanok
6. Jędrzejewski Kacper MKS Sokoły Toruń
7. Kapusta Łukasz JKH GKS Jastrzębie
8. Śmigórski Jakub PTH Poznań
9. Wicher Sebastian TMH Polonia Bytom

Kierownictwo:
1. Tomasz Demkowicz Trener KN Juniorów U18
2. Artur Ślusarczyk Trener KN Juniorów U18
3. Do ustalenia Trener bramkarzy KN Juniorów U18
4. Patryk Sikora Serwisant KN Juniorów U18
5. Magdalena Reut Masażysta KN Juniorów U18
6. Marta Zawalska Kierownik/serwisant KN Juniorów U18

Zbiórka powołanych zawodników w dniu 3 sierpnia 2018r. o godzinie 7.30, Lodowisko Jantor w Katowicach Janowie, ul. Z. Nałkowskiej 11.

Do pobrania:

28.07.2018 – Powołanie na zgrupowanie w Jastrzębiu-Zdroju i mecze w Porubie – lipiec/sierpień 2018

Kadra U16 zagra w Pradze. Oto lista powołanych

Już wkrótce pierwsze mecze w ramach nowego sezonu rozegra reprezentacja Polski U16. Młodzi biało-czerwoni wystąpią w połowie sierpnia w Międzynarodowym Turnieju Billa Cup.

8 sierpnia 2018 r. – Zbiórka zawodników KNJ U16 w Katowicach Janowie,
8 – 15 sierpnia 2018 r. – Zgrupowanie szkoleniowe w Opolu,
16 – 19 sierpnia 2018 r. – Międzynarodowy Turniej BILLA CUP, Praga/Czechy,
16 sierpnia 2018 r.- Mecz turniejowy: HC Sparta Praga U16 – Kadra PZHL U16, Praga/Czechy,
17 sierpnia 2018 r. – Mecz turniejowy: Kadra PZHL U16 – EHC Eisbären Berlin U16, Praga/Czechy,
18 sierpnia 2018 r. – Mecze finałowe BILLA CUP, Praga/Czechy,
19 sierpnia 2018 r. – Mecze finałowe BILLA CUP, Praga/Czechy,
19 sierpnia 2018 r. – Powrót do Katowic Janowa.

Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U16 zostali powołani następujący zawodnicy:
1. Cychowski Michał KREFELDER EV 1981/Niemcy
2. Dworzak Filip UKH UNIA Oświęcim
3. Grobelkiewicz Tomasz ŁKH Łódź
4. Gromadzki Adrian GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
5. Juchniewicz Jan GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
6. Kaczkowski Gabriel MOSM Tychy
7. Kańczewski Konrad MKS SOKOŁY Toruń
8. Klimowski Szymon MMKS PODHALE Nowy Targ
9. Kociszewski Mikołaj TMH POLONIA Bytom
10. Kowolik Igor MUKS NAPRZÓD Janów
11. Kupka Jan MUKS NAPRZÓD Janów
12. Kusak Patryk HC AZ Havirov/Czechy
13. Maciaś Kacper HC Poruba/Czechy
14. Maćkowski Szymon MKS SOKOŁY Toruń
15. Michalski Jakub MMKS PODHALE Nowy Targ
16. Nawrocki Michał MKS SOKOŁY Toruń
17. Nowak Michał UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
18. Olszewski Patryk ŁKH Łódź
19. Sienkiewicz Filip NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok
20. Sterbenz Karol MUKS NAPRZÓD Janów
21. Szlembarski Dominik MMKS PODHALE Nowy Targ
22. Szugzda Oskar TMH POLONIA Bytom
23. Ślusarczyk Jakub UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
24. Trzebunia Jakub MMKS PODHALE Nowy Targ
25. Wawrzkiewicz Dawid HC Vitkovice/Czechy
26. Wilk Jakub KTH KM Krynica
27. Włodara Olaf HC AZ Havirov/Czechy
28. Wybiral Paweł TMH POLONIA Bytom

Zawodnicy rezerwowi:
1. Drustinac Martin ŁKH Łódź
2. Dulęba Marcin NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok
3. Golik Mateusz MKS SOKOŁY Toruń
4. Górdziel Jakub MUKS NAPRZÓD Janów
5. Grzegorczyk Adam MOSM Tychy
6. Kiełbicki Szymon KTH KM Krynica
7. Kowalski Bartosz ŁKH Łódź
8. Schafer Eryk MKS SOKOŁY Toruń
9. Szczepkowski Mikołaj GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
10. Zając Wojciech JKH GKS Jastrzębie

Kierownictwo:
1. Jarosław Morawiecki Trener KN Juniorów U16
2. Łukasz Sokół Trener asystent KN Juniorów U16
3. Do ustalenia Trener asystent KN Juniorów U16
4. Marek Batkiewicz Trener bramkarzy KN Juniorów U16
5. Krzysztof Bieda Kierownik/serwisant KN Juniorów U16
6. Łucjan Hachuła Masażysta KN Juniorów U16

Zbiórka powołanych zawodników w dniu 8 sierpnia 2018 r. o godzinie 12.00, Lodowisko Jantor w Katowicach Janowie, ul. Z. Nałkowskiej 11.

Do pobrania:

27.07.2018 – Powołania zawodników KN Juniorów U16 –  Międzynarodowy Turniej w Pradze

Uchwała ws. zawodników zagranicznych i ubiegających się o polskie obywatelstwo

Zarząd Polskiego Związku Hokeja na Lodzie podjął w dniu 16..07.2018 Uchwałę Nr 1/07/2018 w sprawie dopuszczalnej liczby zawodników zagranicznych w rozgrywkach
organizowanych przez PHL oraz zasad i warunków udziału w rozgrywkach zawodników
ubiegających się o przyznanie obywatelstwa polskiego.

Do pobrania:

Uchwała Zarządu PZHL – zawodnicy zagraniczni

Terminarz i zasady rozgrywek PHL 2018/2019

Prezentujemy poniżej terminarz i zasady rozgrywek Polskiej Hokej Ligi w sezonie 2018/2019. Do rywalizacji w najwyższej lidze przystąpi dwanaście drużyn. Pierwszy mecz nowego sezonu odbędzie się już czwartego września. Mistrza Polski poznamy najpóźniej 14 kwietnia przyszłego roku.

Pliki do pobrania:

PHL 2018_2019 – terminarz po korekcie

Zasady rozgrywek PHL 2018/2019

Pierwsze powołania Tomasza Valtonena. Zgrupowanie seniorów w Katowicach

To będzie szczególne zgrupowanie hokejowej reprezentacji Polski seniorów. Od 20 do 23 sierpnia biało-czerwoni po raz pierwszy spotkają się z nowym selekcjonerem – Tomaszem Valtonenem. 37-letni szkoleniowiec wraz z drugim trenerem kadry Markiem Ziętarą będą mieli okazje do zapoznania się z liczną grupą zawodników.

20 sierpnia 2018 r. – zbiórka zawodników KN Seniorów w Katowicach,
20 – 23 sierpnia 2018 r. – konsultacja szkoleniowa w Katowicach.

Na konsultację szkoleniową Kadry Narodowej Seniorów zostali powołani następujący zawodnicy:
1. Bychawski Bartłomiej (PGE ORLIK Opole)
2. Dolny Kamil (MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk)
3. Domogała Adam (COMARCH Cracovia)
4. Fraszko Bartosz (TAURON KH GKS Katowice)
5. Gimiński Jakub (JKH GKS Jastrzębie)
6. Gościński Mateusz (GKS Tychy)
7. Guzik Kacper (TATRYSKI PODHALE Nowy Targ)
8. Horzelski Marcin (GKS Tychy)
9. Jarosz Dominik (JKH GKS Jastrzębie)
10. Jaśkiewicz Oskar (TATRYSKI PODHALE Nowy Targ)
11. Jaworski Jakub (TMH Polonia Bytom)
12. Jeziorski Bartłomiej (GKS Tychy)
13. Kieler Michał (TAURON KH GKS Katowice)
14. Kostek Arkadiusz (PGE ORLIK Opole)
15. Krężołek Patryk (TAURON KH GKS Katowice)
16. Krzemień Łukasz (TMH Polonia Bytom)
17. Łuba Michael (COMARCH Cracovia)
18. Musioł Dawid (COMARCH Cracovia)
19. Michalski Mateusz (TATRYSKI PODHALE Nowy Targ)

20. Michałowski Jakub (JKH GKS Jastrzębie)
21. Nalewajka Łukasz (JKH GKS Jastrzębie)
22. Nalewajka Radosław (JKH GKS Jastrzębie)
23. Neupauer Bartłomiej (TATRYSKI PODHALE Nowy Targ)
24. Paszek Kamil (KS UNIA Oświęcim)
25. Paś Dominik (JKH GKS Jastrzębie)
26. Sawicki Radosław (TAURON KH GKS Katowice)
27. Stasiewicz Jakub (MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk)
28. Studziński Mateusz (TMH Polonia Bytom)
29. Szurowski Damian (COMARCH Cracovia)
30. Tomasik Damian (TAURON KH GKS Katowice)
31. Radzieńciak Grzegorz (JKH GKS Jastrzębie)
32. Wanacki Jakub (TAURON KH GKS Katowice)
33. Wielkiewicz Filip (TATRYSKI PODHALE Nowy Targ)
34. Zabolotny David (EV Lindau/Niemcy)

Zawodnicy rezerwowi:
1. Krawczyk Oskar (TAURON KH GKS Katowice)
2. Lewartowski Kamil (GKS Tychy)
3. Malicki Patryk (KS UNIA Oświęcim)
4. Pesta Filip (MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk)
5. Skokan Tomasz (TAURON KH GKS Katowice)
6. Sordon Mateusz (PGE ORLIK Opole)
7. Stopiński Filip (PGE ORLIK Opole)
8. Wróbel Kamil (JKH GKS Jastrzębie)

Kierownictwo:
1. Tomasz Valtonen (Trener Główny Kadry Narodowej Seniorów)
2. Marek Ziętara (Trener Kadry Narodowej Seniorów)
3. Do ustalenia (Asystent Trenera Głównego Kadry Narodowej Seniorów)
4. Do ustalenia – Trener bramkarzy Kadry Narodowej Seniorów)
5. Do ustalenia – Kierownik reprezentacji Polski
6. Rafał Twardy (Serwisant Kadry Narodowej Seniorów)
7. Krzysztof Ritszel (Masażysta Kadry Narodowej Seniorów)

Zbiórka powołanych zawodników w dniu 20 sierpnia 2018 r. o godzinie 12.00, Park Hotel Diament w Katowicach, ul. Wita Stwosza 37.

Do pobrania:

11.07.2018 – Powołanie na zgrupowanie w Katowicach – sierpień 2018

Polscy seniorzy na przełomie kwietnia i maja 2019 roku zmierzą się w mistrzostwach świata 1B w Tallinnie. Przeciwnikami biało-czerwonych będą Estończycy, Japończycy, Ukraińcy, Rumuni i Holendrzy.

Kadra juniorów poćwiczy w Krynicy-Zdroju

W niedzielę 22 lipca w Katowicach po raz pierwszy przed nowym sezonem zbierze się reprezentacja Polski juniorów U18. Młode Orły przejdą badania lekarskie w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie, a następnie przez tydzień będą trenować w Krynicy-Zdroju. Na liście powołanych przez trenerów Tomasza Demkowicza i Artura Ślusarczyka znalazło się 28. zawodników.

22 lipca 2018 r. – zbiórka zawodników KNJ U18 w Katowicach Janowie,
23 – 24 lipca 2018 r. – badania lekarskie w COMS Warszawa,
25 – 31 lipca 2018 r. – zgrupowanie szkoleniowe w Krynicy-Zdroju.

Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U18 zostali powołani następujący zawodnicy:
1. Augustyniak Igor RTH Zryw Ruda Śląska
2. Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń
3. Bezwiński Mateusz MKS Sokoły Toruń
4. Blanik Jakub JKH GKS Jastrzębie
5. Bukowski Krzysztof CP Meyrin Hockey Club/Szwajcaria
6. Chabior Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec
7. Cuber Klaudiusz RTH Zryw Ruda Śląska
8. Dworaźny Mateusz TMH Polonia Bytom
9. Glazer Tymoteusz Niedźwiadki MOSiR Sanok
10. Hyla Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec
11. Kołodziej Mateusz RTH Zryw Ruda Śląska
12. Kotuła Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec
13. Krzyżek Jan MOSM Tychy
14. Liśkiewicz Bartosz PKH 2014 Gdańsk
15. Miarka Maciej JKH GKS Jastrzębie
16. Naróg Michał MKS Sokoły Toruń
17. Opiłka Kacper UKS Zagłębie Sosnowiec
18. Petryla Krzysztof Orchard Lake St’ Marys/Stany Zjednoczone
19. Płachetka Marcin JKH GKS Jastrzębie
20. Proczek Michał TMH Polonia Bytom
21. Rafalik Przemysław JKH GKS Jastrzębie
22. Sobolewski Mateusz Orchard Lake St’ Marys /Stany Zjednoczone
23. Stacherski Wiktor MKS Cracovia Kraków
24. Wawrzkiewicz Mateusz Tampa Bay Juniors/Stany Zjednoczone
25. Witan Maciej Niedźwiadki MOSiR Sanok
26. Wróblewski Dawid JKH GKS Jastrzębie
27. Zając Michał TMH Polonia Bytom
28. Prokurat Jakub MKS Sokoły Toruń

Zawodnicy rezerwowi:
1. Biłas Karol Niedźwiadki MOSiR Sanok
2. Bochnak Wiktor HC Poruba/Czechy
3. Buczek Mateusz Niedźwiadki MOSiR Sanok
4. Dobosz Szymon Niedźwiadki MOSiR Sanok
5. Florczak Bartosz Niedźwiadki MOSiR Sanok
6. Ginda Damian Niedźwiadki MOSiR Sanok
7. Hajkowicz Witold PTH Poznań
8. Jędrzejewski Kacper MKS Sokoły Toruń
9. Kapusta Łukasz JKH GKS Jastrzębie
10. Kasperek Oliwier MOSM Tychy
11. Śmigórski Jakub PTH Poznań
12. Świderski Filip MKS Sokoły Toruń
13. Wicher Sebastian TMH Polonia Bytom

Kierownictwo:
1. Tomasz Demkowicz Trener KN Juniorów U18
2. Artur Ślusarczyk Trener KN Juniorów U18
3. Do ustalenia Trener bramkarzy KN Juniorów U18
4. Andrzej Pasiut Serwisant KN Juniorów U18
5. Łucjan Hachuła Masażysta KN Juniorów U18
6. Marta Zawalska Kierownik/serwisant KN Juniorów U18

Zbiórka powołanych zawodników w dniu 22 lipca 2018r. o godzinie 12.00 – Lodowisko Jantor w Katowicach Janowie, ul. Nałkowskiej 11.

Nasza kadra juniorów U18 od 7 do 13 kwietnia przyszłego roku powalczy w Elektrenach na Litwie w mistrzostwach świata 2A z gospodarzami oraz Rumunią, Koreą, Estonią i Hiszpanią.

Do pobrania:

11.07.2018 – Powołanie na badania w Warszawie i konsultację szkoleniową w Krynicy-Zdroju – lipiec 2018

1 2 3 179