Nabór do klasy I SMS PZHL w Katowicach

Rusza nabór do klasy I Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego SMS PZHL. W przyszłym tygodniu powołani zawodnicy spotkają się na zgrupowaniu w Katowicach.

9 kwietnia – zbiórka zawodników  godz. 18.00
miejsce zbiórki  NLO SMS PZHL,  Katowice ul. Z. Nałkowskiej 10
tel. kontaktowy NLO SMS PZHL    691 500 655
Internat NLO SMS PZHL   535 055 675
– spotkanie organizacyjne – godz. 19.00
10 kwietnia – zajęcia na lodzie / testy ogólnorozwojowe i specjalistyczne
11 kwietnia  – zajęcia na lodzie/ mecz kontrolny / wyjazd

Na zgrupowanie zostali powołani następujący zawodnicy:

1. Garsztka Filip (JKH GKS Jastrzębie)
2. Baran Karol (UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec)
3. Kasprzyk Dominik (UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec)
4. Yerassov Vassiliy (UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec)
5. Ongirski Mikołaj (MKS SOKOŁY Toruń)
6. Dobrzyniecki Natalian (MKS SOKOŁY Toruń)
7. Jeziorski Oskar (MKS SOKOŁY Toruń)
8. Nawrocki Michał (MKS SOKOŁY Toruń)
9. Piskalski Konrad (MKS SOKOŁY Toruń)
10. Rutkowski Patryk (MKS SOKOŁY Toruń)
11. Sawicki Marcel (MKS SOKOŁY Toruń)
12. Suski Bartosz (MKS SOKOŁY Toruń)
13. Walczak Jan (MKS SOKOŁY Toruń)
14. Wenker Jakub (MKS SOKOŁY Toruń)
15. Huchel Szymon (MUKS NAPRZÓD Janów)
16. Kubiszewski Dawid (MUKS NAPRZÓD Janów)
17. Ryniewicz Wojciech (MUKS NAPRZÓD Janów)
18. Świerczyna Patryk (MUKS NAPRZÓD Janów)
19. Biernat Jan MOSM Tychy)
20. Kasperek Oliwier (MOSM Tychy)
21. Langner Oskar (MOSM Tychy)
22. Mentel Jakub (MOSM Tychy)
23. Muzalewski Mateusz MOSM Tychy)
24. Pachut Patryk MOSM Tychy)
25. Sosnowski Krystian (MOSM Tychy)
26. Liniowski Jakub (TMH POLONIA Bytom)
27. Orlik Adrian (TMH POLONIA Bytom)
28. Proczek Michał (TMH POLONIA Bytom)
29. Sojka Jakub (TMH POLONIA Bytom)
30. Wicher Sebastian (TMH POLONIA Bytom)
31. Wytrykus Adam (TMH POLONIA Bytom)
32. Biłas Karol (NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok)
33. Bukowski Krzysztof (NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok)
34. Dobosz Szymon (NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok)
35. Florczak Bartosz (NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok)
36. Frankiewicz Adrian (NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok)
37. Kopiec Krystian (NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok)
38. Bochnak Wiktor (HC RT TORAX Poruba)
39. Rutkowski Maciej (KREFELDER EV 1981 Krefeld)
40. Drozd-Niekurzak Stanisław (GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk)
41. Fruczek Kacper (GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk)
42.Ceputa Bartosz (ORLIK Opole)
43. Grabarczyk Mikołaj (PTH Poznań)
44. Nowak Mateusz (PTH Poznań)
45. Hanusiak Remigiusz (MMKS PODHALE Nowy Targ)
46. Kapica Fabian (MMKS PODHALE Nowy Targ)
47. Kapica Tobiasz (MMKS PODHALE Nowy Targ)
48. Stanek Nicolas (MMKS PODHALE Nowy Targ)
49. Wikar Krystian (MMKS PODHALE Nowy Targ)
50. Żurawski Jakub (MMKS PODHALE Nowy Targ)
51. Plewa Błażej (MMKS PODHALE Nowy Targ)
52. Polak Oskar (MMKS PODHALE Nowy Targ)
53. Jaracz Michał (MKS CRACOVIA Kraków)
54. Kot Piotr (UKH UNIA Oświęcim)
55. Płonka Filip (UKH UNIA Oświęcim)
56. Kowalski Leon (KTH Krynica)
57. Szusterowas Jaromir (Gelezinis Vilkas – Vilnius Ice Hockey School)
58. Witkowski Julian (MASTERS Giżycko)

KIEROWNICTWO:
1. David Leger (Trener)
2. Marek Batkiewicz (Trener)
3. Jarosław Morawiecki (Trener)
4. Artur Ślusarczyk (Trener)
5. Grzegorz Klich (Trener)
6. Rafał Twardy (Kierownik techniczny)
7. Andrzej Zabawa (Kierownik techniczny)
8. Łucjan Hachuła (Masażysta)
9. Krzysztof Ritszel (Masażysta)

Zbiórka zawodników w dniu 9 kwietnia 2018r. – Katowice ul. Z. Nałkowskiej 10.
Zawodnicy zgłoszą się z ważną legitymacją szkolną, aktualnymi książeczkami zdrowia, sprzętem do treningu specjalistycznego oraz ogólnorozwojowego.

Z uwagi na młody wiek powołanych zawodników prosimy rodziców o przywiezienie ich na miejsce zbiórki oraz odbiór po zakończeniu akcji szkoleniowej.
Jednocześnie prosimy o pobranie ze strony internetowej szkoły www.smspzhl.pl (zakładka Rekrutacja – formularz zgody – zgrupowanie naborowe) druku „ZGODY” oraz złożenie w dniu zbiórki do dyżurującego wychowawcy internatu.

Do pobrania:

23.03.2018 – Powołanie zawodników KN Juniorów U16, zgrupowanie szkoleniowe, Katowice Janów – kwiecień 2018