MŚ seniorek – akredytacje

W serwisie www.accredito.com/pzhl ruszył proces akredytacyjny dla przedstawicieli mediów na mistrzostwa świata 1B kobiet – Katowice 2017. Zmagania z udziałem sześciu seniorskich reprezentacji odbędą się na lodowisku Jantor od 8 do 14 kwietnia. „Biało-czerwone” są beniaminkiem tej dywizji.

Wnioski akredytacyjne będą przyjmowane tylko za pośrednictwem systemu www.accredito.com/pzhl do godz. 12:00 w dniu 31.03.2017. Następnie na stronie www.pzhl.org.pl zostanie opublikowana lista akredytowanych dziennikarzy.

a27

Oficjalny serwis MŚ1B kobiet – Katowice 2017: www.pzhl.tv/msseniorek

Dodatkowe informacje o systemie www.accredito.com/pzhl:

Aby złożyć wniosek należy skorzystać z posiadanego już konta w serwisie www.accredito.com lub takowe założyć podając wymagane dane.

Bezpośredni dostęp do biura znaleźć można pod adresem www.accredito.com/pzhl

Za pośrednictwem biura prasowego on-line dziennikarze mogą dokonywać również subskrypcji informacji prasowych publikowanych przez przez PZHL. W biurze można też uczestniczyć w procesach akredytacyjnych na wydarzenia organizowane przez Polski Związek Hokeja na Lodzie.

Jeśli chcą Państwo akredytować się na wydarzenia organizowane przez PZHL lub otrzymywać informacje prasowe publikowane przez Związek prosimy o założenie konta dziennikarza w systemie Accredito.com. Wszystkie informacje o samym systemie znajdą Państwo na stronie accredito.com.

W celu zarejestrowania swojego konta dziennikarza w systemie Accredito.com prosimy pod adresem www.accredito.com/pzhl wybrać opcję „Rejestracja” i „Zarejestruj konto dziennikarza”. Po wypełnieniu formularza konto zostanie zarejestrowane w systemie. Na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail otrzymają Państwo wiadomość w którym znajdziecie Państwo opcję „Potwierdź” pozwalającą na aktywację konta w systemie. Korzystanie z usługi jest bezpłatne.

Po zalogowaniu do systemu sugerujemy przypisanie swojej redakcji do konta dziennikarza. Można to uczynić wybierając w menu opcję „Redakcje”. Jeśli Państwa redakcji nie ma liście konieczne będzie jej zarejestrowanie w systemie Accredito.com. Więcej informacji o tym jak zarejestrować redakcję znajdą Państwo pod adresem https://www.accredito.com/faq/editor.

Jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje prasowe publikowane przez Związek oraz informacje o procesach akredytacyjnych prosimy po zalogowaniu o wybranie opcji „Biura Prasowe” i na liście biur przy nazwie PZHL wybranie opcji „Subskrybuj”.

Jeśli będą Państwo zainteresowani złożeniem wniosku akredytacyjnego można tego dokonać wybierając opcję „Akredytuj”. Wszystkie procesy akredytacyjne prowadzone przez PZHL znajdą Państwo również zawsze bezpośrednio na stronie naszego biura pod adresem www.accredito.com/pzhl