MKS Sokoły Toruń mistrzem Polski młodzików

Zespół MKS Sokoły Toruń wywalczył w Bytomiu tytuł mistrza Polski młodzików. W finale torunianie pokonali MUKS Naprzód Janów 3:1. Trzecie miejsce zajęła ekipa TMH Polonia Bytom. Szczegóły w komunikacie poniżej

 

 

KOMUNIKAT Z TURNIEJU FINAŁOWEGO

MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW

W HOKEJU NA LODZIE

BYTOM

23-28.04.2019 R.

 

 

Weryfikacja spotkań FINAŁOWYCH z dnia 28 kwietnia 2019 r.

 

 

MECZ O III MIEJSCE

 

 

 

Mecz nr 15 MMKS PODHALE NOWY TARG – TMH POLONIA BYTOM

 

                                                   1:2    (0:0; 0:0; 1:1 D: 0:1 )

 

 

MMKS PODHALE NOWY TARG:                bramki                  podania

 

  1. SZLEMBARSKI DOMINIK 1
  2. TRZEBUNIA JAKUB 1
  3. MICHALSKI JAKUB 1

 

Kary:  6 minuty.

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK : SZYMON KLIMOWSKI

 

 

TMH POLONIA BYTOM:                              bramki                           podania

 

  1. MAŁECKI JAKUB                        1
  2. WYBIRAL PAWEŁ 1
  3. KOCISZEWSKI MIKOŁAJ 1
  4. GURZYŃSKI SZYMON   1

 

 

Kary:          8 minut.

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK: JAKUB ZIÓŁKOWSKI

 

 

 

MECZ O I MIEJSCE

 

 

Mecz nr 16 MKS SOKOŁY TORUŃ – MUKS NAPRZÓD JANÓW

 

                                            3:1 (2:1;  1:0; 0:0)

 

 

MKS SOKOŁY TORUŃ:                            bramki                   podania

 

  1. NAWROCKI MICHAŁ      3
  2. GOLIK MATEUSZ                                                                   1

 

 

Kary:          14 minut.

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK : KAMIL WIWATOWSKI

 

MUKS NAPRZÓD JANÓW:                bramki                  podania

  1. STERBENZ KAROL 1                    1
  2. MENC ALEKS

 

Kary:          10 minut.

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK: MIKOŁAJ KANIA

 

Klasyfikacja KOŃCOWA

 

TURNIEJU FINAŁOWEGO

MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKA

W HOKEJU NA LODZIE

BYTOM 2019

 

I     MIEJSCE       MKS SOKOŁY TORUŃ         

II    MIEJSCE      MUKS NAPRZÓD JANÓW

III   MIEJSCE      TMH POLONIA BYTOM

IV   MIEJSCE      MMKS PODHALE NOWY TARG

V    MIEJSCE      GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK

VI   MIEJSCE      MOSM TYCHY

VII   MIEJSCE      UKS NIEDŹWIADKI MOSIR SANOK

VIII  MIEJSCE     KTH MK KRYNICA

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyróżnienia indywidualne.

 

NAJLEPSZY OBROŃCA      KONRAD KAŃCZEWSKI MKS SOKOŁY TORUŃ

NAJLEPSZY BRAMKARZ  SZYMON KLIMOWSKI MMKS PODHALE NOWY TARG

NAJLEPSZY NAPASTNIK PAWEŁ WYBIRAL TMH POLONIA BYTOM

NAJLEPSZY STRZELEC      MICHAŁ NAWROCKI MMKS SOKOŁY TORUŃ

MVP KAROL STERBENZ      MUKS NAPRZÓD JANÓW

 

 

              

 

          Klasyfikacja „FAIR PLAY”

 

  1. MMKS PODHALE NOWY TARG
  2. TMH POLONIA BYTOM
  3. MUKS NAPRZÓD JANÓW
  4. MKS SOKOŁY TORUŃ

 

 

Sprawy dyscyplinarne

 

 

 

 

SKŁAD:

Barbara Kucharczyk        – Przewodniczący

Marcin Polak                            – Sędzia Koordynator

Mariusz Tymczyszyn      – Członek

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 Sportowo – Technicznej

 

   Barbara Kucharczyk