Koniec wakacji, juniorzy też wracają do ligi

Centralna Liga Juniorów zainauguruje nowy sezon 22 września. Rywalizacja potrwa do 24 marca. W tych rozgrywkach obejrzymy osiem zespołów: JKH GKS Jastrzębie, TMH POLONIA Bytom,  UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec, MMKS PODHALE Nowy Targ,MKS SOKOŁY Toruń, MKS CRACOVIA S.S.A., MOSM Tychy i UKS NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok.

Terminarz

                          

  1. Runda – sezon zasadniczy

 

22 września 2018 – Sobota (1 kolejka)

  1. UKS NIEDŹWIADKI Sanok – JKH GKS Jastrzębie
    2. TMH POLONIA Bytom             – MOSM Tychy
    3. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec             – MKS CRACOVIA S.S.A.
  2. MMKS PODHALE Nowy Targ – MKS SOKOŁY Toruń

 

23 września 2018 – Niedziela (2 kolejka)

  1. UKS NIEDŹWIADKI Sanok – JKH GKS Jastrzębie
    6. TMH POLONIA Bytom – MOSM Tychy
    7. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec             – MKS CRACOVIA S.S.A.
  2. MMKS PODHALE Nowy Targ – MKS SOKOŁY Toruń

 

29 września 2018 – Sobota (3 kolejka)

  1. MKS SOKOŁY Toruń – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
    10. MKS CRACOVIA S.S.A.                           – MMKS PODHALE Nowy Targ
    11. MOSM Tychy                                            – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
    12. JKH GKS Jastrzębie                                   – TMH POLONIA Bytom

30 września 2018 – Niedziela (4 kolejka)

  1. MKS SOKOŁY Toruń –  UKS NIEDŹWIADKI Sanok
    14. MKS CRACOVIA S.S.A.                           –  MMKS PODHALE Nowy Targ
    15. MOSM Tychy                                            –  UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
    16. JKH GKS Jastrzębie                                   –  TMH POLONIA Bytom

 

6 października 2018 – Sobota (5 kolejka)
17. TMH POLONIA Bytom                              – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
18. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec                       – JKH GKS Jastrzębie
19. MMKS PODHALE Nowy Targ                   – MOSM Tychy
20. MKS SOKOŁY Toruń                                – MKS CRACOVIA S.S.A.

 

7 października 2018 – Niedziela (6 kolejka)
21. TMH POLONIA Bytom                             – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
22. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec                       – JKH GKS Jastrzębie
23. MMKS PODHALE Nowy Targ                   – MOSM Tychy
24. MKS SOKOŁY Toruń                                – MKS CRACOVIA S.S.A.

 

 

13 października 2018 – Sobota (7 kolejka)
25. UKS NIEDŹWIADKI Sanok                     – MKS CRACOVIA S.S.A.       
26. MOSM Tychy                                            – MKS SOKOŁY Toruń     
27. JKH GKS Jastrzębie                                   – MMKS PODHALE Nowy Targ
28. TMH POLONIA Bytom                              – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
14 października 2018 – Niedziela (8 kolejka)
29. UKS NIEDŹWIADKI Sanok                     – MKS CRACOVIA S.S.A.       
30. MOSM Tychy                                            – MKS SOKOŁY Toruń     
31. JKH GKS Jastrzębie                                   – MMKS PODHALE Nowy Targ
32. TMH POLONIA Bytom                              – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec

 

 

27 października 2018 – Sobota (9 kolejka) 
33. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec                       – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
34. MMKS PODHALE Nowy Targ                    – TMH POLONIA Bytom
35. MKS SOKOŁY Toruń                                – JKH GKS Jastrzębie  
36. MKS CRACOVIA S.S.A.                           – MOSM Tychy
  

28 października 2018 – Niedziela (10 kolejka) 
37. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec                       – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
38. MMKS PODHALE Nowy Targ                    – TMH POLONIA Bytom
39. MKS SOKOŁY Toruń                                – JKH GKS Jastrzębie  
40. MKS CRACOVIA S.S.A.                           – MOSM Tychy

 

 

3 listopada 2018 – Sobota (11 kolejka) 
41. UKS NIEDŹWIADKI Sanok                      – MOSM Tychy
42. JKH GKS Jastrzębie                                   – MKS CRACOVIA S.S.A.       
43. TMH POLONIA Bytom                             – MKS SOKOŁY Toruń                                                 

  1. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec – MMKS PODHALE Nowy Targ

4 listopada 2018 – Niedziela (12 kolejka) 
45. UKS NIEDŹWIADKI Sanok                      – MOSM Tychy
46. JKH GKS Jastrzębie                                   – MKS CRACOVIA S.S.A.       
47. TMH POLONIA Bytom                             – MKS SOKOŁY Toruń                                                 

  1. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec – MMKS PODHALE Nowy Targ

 

17 listopada 2018 – Sobota (13 kolejka) 
49. MMKS PODHALE Nowy Targ                     – UKS NIEDŹWIADKI Sanok  
50. MKS SOKOŁY Toruń                                    – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec                                  
51. MKS CRACOVIA S.S.A.                            – TMH POLONIA Bytom    
52. MOSM Tychy                                             –  JKH GKS Jastrzębie           
18 listopada 2018 – Niedziela (14 kolejka) 
53. MMKS PODHALE Nowy Targ                     – UKS NIEDŹWIADKI Sanok  
54. MKS SOKOŁY Toruń                                    – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec                                  
55. MKS CRACOVIA S.S.A.                            – TMH POLONIA Bytom    
56. MOSM Tychy                                             –  JKH GKS Jastrzębie  

 

 

  1. Runda – sezon zasadniczy

 

24 listopada 2018 – Sobota (15 kolejka)

  1. JKH GKS Jastrzębie             – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
    58. MOSM Tychy                                            – TMH POLONIA Bytom
    59. MKS CRACOVIA S.S.A.                           – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
    60. MKS SOKOŁY Toruń                                – MMKS PODHALE Nowy Targ

 

25 listopada 2018 – Niedziela (16 kolejka)

  1. JKH GKS Jastrzębie – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
    62. MOSM Tychy – TMH POLONIA Bytom
    63. MKS CRACOVIA S.S.A.                           – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
    64. MKS SOKOŁY Toruń                                – MMKS PODHALE Nowy Targ

 

 

5 stycznia 2019 – Sobota (17 kolejka)

  1. UKS NIEDŹWIADKI Sanok – MKS SOKOŁY Toruń
    66. MMKS PODHALE Nowy Targ                    – MKS CRACOVIA S.S.A.
    67. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec                       – MOSM Tychy                 
    68. TMH POLONIA Bytom                             – JKH GKS Jastrzębie

6 stycznia 2019 – Niedziela (18 kolejka)

  1. UKS NIEDŹWIADKI Sanok – MKS SOKOŁY Toruń
    70. MMKS PODHALE Nowy Targ – MKS CRACOVIA S.S.A.
    71. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec                       – MOSM Tychy                 
    72. TMH POLONIA Bytom                             – JKH GKS Jastrzębie

 

 

12 stycznia 2019 – Sobota (19 kolejka) 

  1. UKS NIEDŹWIADKI Sanok – TMH POLONIA Bytom
    74. JKH GKS Jastrzębie                                   – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec                
    75. MOSM Tychy                                            – MMKS PODHALE Nowy Targ
    76. MKS CRACOVIA S.S.A.                           – MKS SOKOŁY Toruń

13 stycznia 2019 – Niedziela (20 kolejka) 

  1. UKS NIEDŹWIADKI Sanok – TMH POLONIA Bytom
    78. JKH GKS Jastrzębie                                   – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec                
    79. MOSM Tychy                                            – MMKS PODHALE Nowy Targ
    80. MKS CRACOVIA S.S.A.                           – MKS SOKOŁY Toruń

 

19 stycznia 2019 – Sobota (21 kolejka) 

  1. MKS CRACOVIA S.S.A. – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
    82. MKS SOKOŁY Toruń                                – MOSM Tychy             
    83. MMKS PODHALE Nowy Targ                   – JKH GKS Jastrzębie
    84. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec                       – TMH POLONIA Bytom

20 stycznia 2019 – Niedziela (22 kolejka) 

  1. MKS CRACOVIA S.S.A. – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
    86. MKS SOKOŁY Toruń                                – MOSM Tychy             
    87. MMKS PODHALE Nowy Targ                   – JKH GKS Jastrzębie
    88. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec                       – TMH POLONIA Bytom

 

 

26 stycznia 2019 – Sobota (23 kolejka)
89. UKS NIEDŹWIADKI Sanok                     – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec 
90. TMH POLONIA Bytom                             – MMKS PODHALE Nowy Targ
91. JKH GKS Jastrzębie                                   – MKS SOKOŁY Toruń
92. MOSM Tychy                                            – MKS CRACOVIA S.S.A.
27 stycznia 2019 – Niedziela (24 kolejka)

  1. UKS NIEDŹWIADKI Sanok – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
    94. TMH POLONIA Bytom                             – MMKS PODHALE Nowy Targ
    95. JKH GKS Jastrzębie                                   – MKS SOKOŁY Toruń
    96. MOSM Tychy                                            – MKS CRACOVIA S.S.A.

 

2 lutego 2019 – Sobota (25 kolejka)
97. MOSM Tychy                                           – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
98. MKS CRACOVIA S.S.A.                           – JKH GKS Jastrzębie
99. MKS SOKOŁY Toruń                                – TMH POLONIA Bytom              
100. MMKS PODHALE Nowy Targ                 – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
3 lutego 2019 – Niedziela (26 kolejka)

  1. MOSM Tychy – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
    102. MKS CRACOVIA S.S.A.                         – JKH GKS Jastrzębie
    103. MKS SOKOŁY Toruń                              – TMH POLONIA Bytom              
    104. MMKS PODHALE Nowy Targ                 – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec

 

9 lutego 2019 – Sobota (27 kolejka)

  1. UKS NIEDŹWIADKI Sanok – MMKS PODHALE Nowy Targ
    106. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec                                 – MKS SOKOŁY Toruń
    107. TMH POLONIA Bytom                            – MKS CRACOVIA S.S.A.              
  2. JKH GKS Jastrzębie             – MOSM Tychy

10 lutego 2019 – Niedziela (28 kolejka)

  1. UKS NIEDŹWIADKI Sanok – MMKS PODHALE Nowy Targ
    110. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec                                 – MKS SOKOŁY Toruń
    111. TMH POLONIA Bytom                           – MKS CRACOVIA S.S.A.              
  2. JKH GKS Jastrzębie – MOSM Tychy

 

  • Turniej Barażowy do Mistrzostw Polski Juniorów Starszych
    (8 – 10 marca 2019)

 

  • Kwalifikuje się zespół z miejsca 8 po Sezonie Zasadniczym oraz maksymalnie 3 drużyny z Rozgrywek I Ligi, posiadających w składzie m.in. 12 zawodników, zgodnie z wytycznymi dot. Roczników w rozgrywkach CLJ.
  • Turniej barażowy rozgrywany jest systemem ,,każdy z każdym’’.
  • Zespół zajmujący 1 miejsce kwalifikuje się do Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Juniorów Starszych.
  • Układ meczów turnieju barażowego:

8 marca 2019:  8 miejsce CLJ – 3 miejsce I Liga, 1 miejsce I Liga – 2 miejsce I Liga
9 marca 2019: 3 miejsce I Liga – 2 miejsce I Liga, 8 miejsce CLJ – 1 miejsce I Liga

10 marca 2019: 1 miejsce I Liga – 3 miejsce I Liga, 2 miejsce I Liga – 8 miejsce CLJ

  • Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Juniorów Starszych
    (19 – 24 marca 2019)
  • Kwalifikują się zespoły z miejsc: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 po Sezonie Zasadniczym.
  • Kwalifikuje się zespół z miejsca 1 w Turnieju Barażowym do Mistrzostw Polski Juniorów Starszych.              

  

Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Juniorów

 

Grupa A                                                Grupa B
1. I miejsce po Sezonie Zasadniczym        1. II miejsce po Sezonie Zasadniczym
2. IV miejsce po Sezonie Zasadniczym      2. III miejsce po Sezonie Zasadniczym
3. V miejsce po Sezonie Zasadniczym       3. VI miejsce po Sezonie Zasadniczym

  1. I miejsce w Turnieju Barażowym 4. VII miejsce po Sezonie Zasadniczym

 

  • 19 – 21 marca 2019 – Mecze w grupach ćwierćfinałowych rozgrywane systemem ,,każdy z każdym’’.
  • Układ meczów w grupach ćwierćfinałowych (grupa A, grupa B):

19 marca 2019: 1 – 4, 3 – 2
20 marca 2019: 4 – 3, 1 – 2

21 marca 2019: 2 – 4, 3 – 1

            22 marca 2019: Dzień przerwy.

23 marca 2019: Półfinały: A1 – B2 oraz B1 – A2.

24 marca 2019: Finał: zwycięzcy półfinałów.

24 marca 2019: Mecz o brązowy medal: przegrani w półfinałach.

  • Pozostałe zespoły sklasyfikowane są wg. zdobytych punktów, bramek w fazie ćwierćfinałowej turnieju.