Kadra U18 na TNO w Budapeszcie

Kadra Narodowa Juniorów U18 letni okres przygotowań zakończy Turniejem Nadziei Olimpijskich w Budapeszcie/Węgry. Oto lista zawodników powołanych przez trenerów Tomasza Demkowicza i Artura Ślusarczyka na zgrupowanie szkoleniowe w Katowicach oraz Turniej Nadziei Olimpijskich:

19 sierpnia 2018 r. – zbiórka zawodników  KNJ U18 w Katowicach Janowie,
19 – 21 sierpnia 2018 r. – konsultacja szkoleniowa w Katowicach Janowie,
22 sierpnia 2018 r. – wyjazd do Budapesztu/Węgry,
23 – 25 sierpnia 2018 r. – Międzynarodowy Turniej Hokejowy Nadziei Olimpijskich (Budapeszt/Węgry),
23 sierpnia 2018 r. – Mecz turniejowy: Węgry U18 – Polska U18 (Budapeszt/Węgry),
24 sierpnia 2018 r. – Mecz turniejowy: Polska U18 – Słowacja U18 (Budapeszt/Węgry),      25 sierpnia 2018 r. – Mecz turniejowy: Polska U18 – Czechy U18 (Budapeszt/Węgry),
25 sierpnia 2018 r. – powrót do Katowic Janowa.


Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U18 zostali powołani następujący zawodnicy:

  1. Augustyniak Igor  RTH Zryw Ruda Śląska
  2. Bezwiński Mateusz MKS Sokoły Toruń
  3. Biłas Karol   Niedźwiadki MOSiR Sanok
  4. Blanik Jakub JKH GKS Jastrzębie
  5. Cuber Klaudiusz RTH Zryw Ruda Śląska
  6. Dobosz Szymon Niedźwiadki MOSiR Sanok
  7. Dworaźny Mateusz TMH Polonia Bytom
  8. Glazer Tymoteusz Niedźwiadki MOSiR Sanok
  9. Jeziorski Oskar MKS Sokoły Toruń
  10. Jędrzejewski Kacper  MKS Sokoły Toruń
  11. Kapica Fabian MMKS Podhale Nowy Targ
  12. Kasperek Oliwier MOSM Tychy
  13. Maciejewski Jakub MOSM Tychy
  14. Miarka Maciej  JKH GKS Jastrzębie
  15. Naróg Michał MKS Sokoły Toruń
  16. Płachetka Marcin JKH GKS Jastrzębie
  17. Proczek Michał TMH Polonia Bytom
  18. Prokurat Jakub MKS Sokoły Toruń
  19. Sawicki Marcel MKS Sokoły Toruń
  20. Świderski Filip MKS Sokoły Toruń
  21. Wenker Jakub MKS Sokoły Toruń
  22. Wicher Sebastian TMH Polonia Bytom
  23. Wróblewski Dawid JKH GKS Jastrzębie
  24. Zając Michał TMH Polonia Bytom

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Chabior Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec
  2. Drozd-Niekurzak Stanisław GKS Stoczniowiec Gdańsk
  3. Hajkowicz Witold PTH Poznań
  4. Hyla Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec
  5. Kotuła Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec
  6. Opiłka Kacper UKS Zagłębie Sosnowiec
  7. Stacherski Wiktor MKS Cracovia Kraków

Kierownictwo:

  1. Tomasz Demkowicz Trener KN Juniorów U18
  2. Artur Ślusarczyk Trener KN Juniorów U18
  3. Bartłomiej Nowak Trener bramkarzy KN Juniorów U18
  4. Wojciech Chowaniec Serwisant KN Juniorów U18
  5. Magdalena Reut Masażystka KN Juniorów U18
  6. Marta Zawalska  Kierownik/serwisantka KN Juniorów U18

Zbiórka powołanych zawodników w dniu 19 sierpnia 2018 r. o godzinie 13.00, Lodowisko Jantor w Katowicach Janowie