To nie koniec roku dla juniorów! Oto lista powołanych na Budapeszt

Reprezentację Polski juniorów U18 czeka w ostatnich dniach roku konsultacja szkoleniowa i występ w Turnieju Czterech Narodów w Budapeszcie. Podopieczni Jarosława Morawieckiego zmierzą się w stolicy Węgier ze swoimi rówieśnikami z Norwegii, Ukrainy i ekipą gospodarzy.

Zaplanowane na 28, 29 i 30 grudnia spotkania w Turnieju Czterech Narodów to kolejny etap przygotowań młodych „Orłów” do kwietniowych mistrzostwa świat dywizji 2A w Tallinnie.

Najważniejsza impreza z udziałem naszej kadry juniorów U18 w sezonie 2017/2018 odbędzie się w stolicy Estoniii od 1 do 7 kwietnia 2018 roku, a rywalami naszych hokeistów będzie zespół gospodarzy oraz Korea, Litwa, Wielka Brytania i Australia.

26 grudnia 2017 r. – Zbiórka zawodników Kadry Narodowej Juniorów U18 w Sosnowcu,
26 grudnia 2017 r. – Konsultacja szkoleniowa w Sosnowcu,
27 grudnia 2017 r. – Wyjazd do Budapesztu/Węgry,
28-30 grudnia 2017 r. – Turniej Czterech Narodów w Budapeszcie/Węgry,
28 grudnia 2017 r. – Mecz turniejowy: Polska U18 – Ukraina U18 w Budapeszcie/Węgry,
29 grudnia 2017 r. – Mecz turniejowy: Norwegia U18 – Polska U18 w Budapeszcie/Węgry,
29 grudnia 2017 r. – Mecz turniejowy: Węgry U18 – Polska U18 w Budapeszcie/Węgry,
30 grudnia 2017 r. – Mecz o brązowy medal/mecz o złoty medal/ w Budapeszcie/Węgry
30 grudnia 2017 r. – Zakończenie akcji szkoleniowych w Budapeszcie/powrót do Polski.

Na akcje szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U18 w Sosnowcu i Budapeszcie zostali powołani następujący zawodnicy:

  1. Bajwenko Oskar (MKS Sokoły Toruń)
  2. Bieniek Szymon (Bili Tygri Liberec U18/Czechy)
  3. Blanik Jakub (JKH GKS Jastrzębie)
  4. Brynkus Sebastian (MMKS Podhale Nowy Targ)
  5. Duszak Adrian (UKS Zagłębie Sosnowiec)
  6. Gosztyła Patryk (HK Spisska Nova Ves U18/Słowacja)
  7. Gruźla Kacper (MOSM Tychy)
  8. Hyla Marcel (UKS Zagłębie Sosnowiec)
  9. Kiedewicz Adam (Kölner EC U19/Niemcy)
  10. Lewandowski Jakub (HC Vitkovice U18/Czechy)
  11. Libik Klaudiusz (HC Sparta U20 Sarpsborg/Norwegia)
  12. Lipiński Sebastian (UKH Unia Oświęcim)
  13. Luszniak Szymon (UKS Zagłębie Sosnowiec)
  14. Malczewski Daniel (UKS Zagłębie Sosnowiec)
  15. Miarka Maciej (JKH GKS Jastrzębie)
  16. Piotrowski Mariusz (UKS Zagłębie Sosnowiec)
  17. Prokurat Jakub (MKS Sokoły Toruń)
  18. Radzieńczak Szymon (HC Ocelarzi Trzyniec U18/Czechy)
  19. Smal Igor (GKS Stoczniowiec Gdańsk)
  20. Sołtys Jan (JKH GKS Jastrzębie)
  21. Tyczyński Damian (HK Spisska Nova Ves/Słowacja)
  22. Ubowski Mateusz (MOSM Tychy)
  23. Wałęga Kamil (JKH GKS Jastrzębie)
  24. Wawrzkiewicz Mateusz (Tampa Bay Juniors/USA)
  25. Wsół Bartłomiej (HK SKP Poprad/Słowacja)

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Bukowski Jakub (HC RT Torax Poruba Ostrava/Czechy)
  2. Dworaźny Mateusz (TMH Polonia Bytom)
  3. Glazer Tymoteusz (UKS Niedźwiadki Sanok)
  4. Gruszczyk Konrad (JKH GKS Jastrzębie)
  5. Krzyżek Jan (MOSM Tychy)
  6. Magiera Michał (UKH UNIA Oświęcim)
  7. Małota Mateusz (UKS Zagłębie Sosnowiec)
  8. Witan Maciej (UKS Niedźwiadki Sanok)
  9. Wywiał Adam (JKH GKS Jastrzębie)
  10. Zając Michał (TMH Polonia Bytom)

Kierownictwo:

  1. Jarosław Morawiecki (Trener Kadry Narodowej Juniorów U18)
  2. Artur Ślusarczyk (Asystent trenera Kadry Narodowej Juniorów U18)
  3. Marek Batkiewicz (Trener bramkarzy Kadry Narodowej Juniorów U18)
  4. Ireneusz Jarosz (Trener analizy video KN Juniorów U18)
  5. Andrzej Pasiut (Kierownik/serwisant Kadry Narodowej Juniorów U18)
  6. Hachuła Łucjan (Masażysta Kadry Narodowej Juniorów U18)

Zbiórka powołanych zawodników w dniu 26 grudnia 2017 r. o godzinie 16.00, lodowisko Stadion Zimowy w Sosnowcu.

Do pobrania:

19.12.2017 – Powołanie zawodników KN Juniorów U18 na konsultację i Turniej Czterech Narodów w Budapeszcie – grudzień 2017