Integracja w Arłamowie. Kadrowicze odpoczywali w Bieszczadach [ZDJĘCIA]

– Zajęcia na strzelnicy oraz ognisko, basen, saunę, jaccuzi i golf – rewelacyjne warunki mieli hokeiści reprezentacji Polski, którzy miniony weekend spędzili z rodzinami w luksusowym Hotelu Arłamów.

000

To już coroczna tradycja, że po udanym sezonie reprezentacyjnym Polski Związek Hokeja na Lodzie zabiera kadrowiczów na tak zwany wyjazd integracyjny. Tym razem biało-czerwoni, na czele z prezesem Dawidem Chwałką, trenerem Jackiem Płachtą i kapitanem Marcinem Koluszem wypoczywali w Bieszczadach.

– Nie brakowało rozmów o mistrzostwach świata. Widać w chłopakach sportową złość i chcą sobie ten brak awansu powetować na najbliższym kwietniowym czempionacie – mówi prezes Chwałka, który przekazał koszulkę kadry z zebranymi autografami sekretarzowi stanu w MSiT Bogusławowi Ulijaszowi.

Zdjęcia z Arłamowa:

Kolejne spotkanie pierwszej reprezentacji w ostatnich dniach lipca, na badaniach w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie.

Już w najbliższych dniach serwis www.pzhl.tv przygotuje niespodziankę dla kibiców związaną z MŚ 2016. Śledźcie nasz wortal!