HOKEJ BIJE REKORDY FREKWENCJI! 100 tysięcy w Tauron Arenie Kraków!

Bilet na mecz Polska – Węgry to w tej chwili skarb. Wejściówki na to arcyciekawie zapowiadające się spotkanie chciałby mieć nie tylko każdy fan hokeja, ale także wiele osób, które porwały wyniki Orłów Jacka Płachty.

DSC_0075

Organizatorzy mistrzostw nieustannie odbierają telefony z pytaniami o bilety na spotkanie zamknięcia krakowskiego czempionatu i tu niestety nie mamy dobrych wieści. Wejściówek na konfrontacje Polska – Węgry już nie ma.

– Zakończyliśmy sprzedaż zarówno internetową jak i w kasie Tauron Areny Kraków. Zakupionych zostało 13250 biletów na to spotkanie, zatem w hali pojawi się ponad 14 tysięcy osób, bo należy dodać również osoby funkcyjne, przedstawicieli mediów i organizatorów – poinformował serwis www.pzhl.tv dyrektor handlowy ebilet.pl Jacek Zabielski.

Wiadomo już zatem, że jutro wieczorem zostanie pobity polski rekord frekwencji na meczu hokejowym. Spotkanie podopiecznych Jacka Płachty z ekipą Richa Chermonaza obejrzy więcej osób niż mecze grudniowego Pucharu Polski i potyczkę Polska – Gwiazdy NHL sprzed 11 lat. – Ogólna frekwencja na wszystkie mecze mistrzostw w Krakowie wyniesie blisko 100 tysięcy osób. To doskonały wynik – cieszy się Jacek Zabielski.

– Byłem pewny, że tak będzie. To zasługa całej drużyny, która gra znakomity hokej. Warto podkreślić, że wygrywamy z wyżej notowanymi zespołami w światowym rankingu, a Kazachstanowi napędziliśmy dużego strachu – ocenia biletową gorączkę w wypowiedzi dla pzhl.tv prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie Dawid Chwałka dodając, że czekają nas jeszcze niezwykle emocjonujące chwile. – Gramy do końca o pełną pulę – twierdzi wprost szef hokejowej centrali.

007

Serwis ebilet.pl i kasa hali Tauron Arena (Kraków, ul. Lema 7) nadal pracują. – Teraz znakomicie sprzedają się bilety na mecze Japonia – Ukraina i Włochy – Kazachstan. Skoro nie można już kupić wejściówek na spotkanie Polski z Węgrami ludzie kupują wejściówki na dwa pozostałe do rozegrania mecze, bo chcą zobaczyć dobry hokej, tym bardziej, że będą to spotkania o stawkę – zaznaczył dyrektor handlowy e-bilet Jacek Zabielski.

Ogólna frekwencja na mistrzostwach świata 1A w Krakowie wyniesie prawie 100 tysięcy osób. To świadczy jak wielkim zainteresowaniem cieszy się hokej w dobrym wydaniu w nowoczesnej arenie zmagań.