Grzegorz Pasiut dla PZHL.tv: Słowacy będą wymagającym rywalem [WIDEO]

Nastawiamy się na bardzo mocne mecze ze Słowakami, choć nie wiemy, na co naprawdę nas stać. Chłopaki którzy wcześniej skończyli sezon, długo nie grali. Inni są zmęczeni po finałach, ale wszyscy będziemy walczyć i zostawimy serce na lodzie. Czas na taktykę i piękną grę jeszcze przyjdzie – mówi Grzegorz Pasiut, napastnik naszej reprezentacji. Biało-czerwoni w piątek i sobotę zmierzą się w Krynicy-Zdroju z reprezentacją Słowacji.

Fani hokeja na lodzie w Krynicy-Zdroju powinni być świadkami ciekawych konfrontacji. Jednym z wychowanków miejscowego KTH jest właśnie Pasiut. Warto pośpieszyć się z zakupem wejściówek, bowiem miasto pod Górą Parkową nie posiada obecnie zespołu w rozgrywkach ligowych i fani w tej okolicy z pewnością licznie stawią się na trybunach hali MOSiR-u w Krynicy przy Parku Sportowym 5. Oczywiście pewna pula biletów będzie tez dostępna w kasie hali, na kilka godzin przed rozpoczęciem meczu.

Jest też dobra informacja dla telewidzów. Pierwsze, piątkowe spotkanie będzie transmitowane w TVP Sport i na sport.tvp.pl zaś drugie na PZHL.tv. Warto już dziś subskrybować nasz kanał YouTube, by nie przegapić transmisji.

plakat_Pol_Slo

Terminarz meczów, bilety po 10 zł:

piątek, 07.04.2017 (godz. 17:30) Polska – Słowacja

sobota, 08.04.2017 (godz. 16:00) Polska – Słowacja

Link do zakupu biletów: www.ebilet.pl