Dyrektor sportowy PZHL Adam Fras wiceprezydentem Bytomia

Dyrektor  sportowy PZHL Adam Fras został wiceprezydentem Bytomia. Gratulujemy, ale też mamy nadzieję, że – mimo „zmiany barw”  będzie  wspierał polski hokej swoim ogromnym doświadczeniem i wiedzą.

„Zostałem  we wtorek formalnie powołany na to stanowisko. Wspierałem obecnego prezydenta Bytomia Mariusza Wołosza, który był przecież działaczem hokejowym, prezesem TMH Polonia i wiceprezesem Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Ilość pracy w związku i SMS nie pozwalało się zastanawiać przed wyborami samorządowymi, co by było, gdyby. Po wyborach padła propozycja, przyjąłem ją,  jestem zaszczycony” – powiedział Adam Fras.

Podkreślił, że bytomski hokej leży mu od lat mocno w sercu i ma nadzieję w nowej roli powalczyć o poprawę bazy sportowej w mieście

„Życie jest dynamiczne, hokej też. Nie zatrzymuję się, tylko idę do przodu. Ale to nie jest  tak, że wyszedłem ze związku i się pożegnałem z dnia na dzień. Tak się nie da. Jeśli tylko będę potrzebny, nigdy nie odmówię pomocy. Myślę, że jakieś miejsce dla mnie na innej płaszczyźnie się w polskim hokeju znajdzie” – stwierdził nowy wiceprezydent Bytomia.