Dla mediów

Biuro prasowe:

media@pzhl.org.pl

 

Polski Związek Hokeja na Lodzie prowadzi swoje Biuro Prasowe i przyznaje akredytacje na organizowane przez federację imprezy za pomocą systemu www.accredito.com/pzhl

Jeśli zainteresowani przedstawiciele mediów chcą akredytować się na wydarzenia organizowane przez PZHL lub otrzymywać informacje prasowe publikowane przez Związek prosimy o założenie konta dziennikarza w systemie Accredito.com. Wszystkie informacje o samym systemie można znaleźć na stronie accredito.com.

W celu zarejestrowania swojego konta dziennikarza w systemie Accredito.com prosimy pod adresem www.accredito.com/pzhl wybrać opcję „Rejestracja” i „Zarejestruj konto dziennikarza”. Po wypełnieniu formularza konto zostanie zarejestrowane w systemie. Na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail otrzymają Państwo wiadomość w którym znajdziecie Państwo opcję „Potwierdź” pozwalającą na aktywację konta w systemie. Korzystanie z usługi jest bezpłatne.

Po zalogowaniu do systemu sugerujemy przypisanie swojej redakcji do konta dziennikarza. Można to uczynić wybierając w menu opcję „Redakcje”. Jeśli Państwa redakcji nie ma liście konieczne będzie jej zarejestrowanie w systemie Accredito.com. Więcej informacji o tym jak zarejestrować redakcję znajdą Państwo pod adresem https://www.accredito.com/faq/editor.

Jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje prasowe publikowane przez Związek oraz informacje o procesach akredytacyjnych prosimy po zalogowaniu o wybranie opcji „Biura Prasowe” i na liście biur przy nazwie PZHLwybranie opcji „Subskrybuj”.

Jeśli będą Państwo zainteresowani złożeniem wniosku akredytacyjnego można tego dokonać wybierając opcję „Akredytuj”. Wszystkie procesy akredytacyjne prowadzone przez PZHL znajdą Państwo również zawsze bezpośrednio na stronie naszego biura pod adresem www.accredito.com/pzhl