Koniec przygotowań kadry juniorów – czas na MŚ

Reprezentacja Polski Juniorów U-18  zakończyła w piątek w Warszawie ostatnią fazę przygotowań do MŚ Dywizji 2A tej kategorii wiekowej, które w niedzielę startują w litewskich Elektrenach. Jako ostatni do kadry dołączył – po dwóch spotkaniach finału play off Polskiej Hokej Ligi – zawodnik Comarch Cracovii Sebastian Brynkus.

Podopieczni trenerów Tomasza Demkowicza i Artura Ślusarczyka najpierw pojechali do Czech na treningi i dwa sparingi z miejscowymi rówieśniczymi zespołami klubowymi, potem na cztery dni przenieśli się do Warszawy, skąd w piątek rano wyruszyli na Litwę.

„Udało się nam uniknąć kontuzji podczas przygotowań. Naszym celem jest wywalczenie awansu. A wszystkich hokejowych kibiców prosimy o trzymanie kciuków za zespół” – powiedział Artur Ślusarczyk.

Polacy w Elektrenach zagrają  podczas MŚ kolejno z Rumunią, (7.04 godz.19.30), Litwą (10.04. godz.19.30), Koreą Południową (10.04, godz.16.00), Estonią (12.04. godz. 12.30) i Hiszpanią (13.04. godz.12.30).

Wyniki sparingów w Czechach:

Hawirzów – Polska 2:4 (1:2, 1:2, 0:0). Bramki: Krzysztof Bukowski 2, Jakub Blanik, Marcin Płachetka, karne 3:1 Jan Krzyżek,

Poruba – Polska 5:5 (3:1, 0:1, 2:3) Bramki: Jakub Blanik 2, Jan Krzyżek, Szymon Dobosz, Jakub Prokurat, Karne 0:2 – Blanik, Płachetka.

Nabór do klasy I SMS PZHL – zgrupowanie zawodników

Zajęcia na lodzie oraz testy ogólnorozwojowe i specjalistyczne zawodników powołanych na zgrupowanie związane z naborem do klasy pierwszej NLO SMS PZHL w Katowicach odbędą się 25 – 27 marca 2019. Szczegółowe informacje poniżej.

 

25 marzec   – zbiórka zawodników I grupa  godz. 17.00

26 marzec   – zbiórka zawodników II grupa godz. 17.00
miejsce zbiórki  NLO SMS PZHL,  Katowice ul. Z. Nałkowskiej 10
tel. kontaktowy NLO SMS PZHL    601 962 516
Internat NLO SMS PZHL  535 055 675
25-26 marzec – zajęcia na lodzie / testy ogólnorozwojowe i specjalistyczne I grupa
26-27 marzec – zajęcia na lodzie/ testy ogólnorozwojowe i specjalistyczne II grupa


Na zgrupowanie zostali powołani następujący zawodnicy :

 

I grupa – 25.03.2019

 

MUKS NAPRZÓD JANÓW

 

Górdziel Jakub

Kowolik Igor

Krok Mateusz

Kupka Jan

Menc Aleks

Sterbenz Karol

Stankowski Kacper

Bujok Paweł

Ciepielewski Piotr

Moś Karol

Musioł Jakub

Fic Michał

Kania Mikołaj

Macioł Maciej

Rawa Bartosz

Chodor Błażej

Babczyński Błażej

Hofman Jonasz

Hofman Jakub

Bensz Michał

 

MKS SOKOŁY TORUŃ

 

Golik Mateusz

Wiwatowski Kamil

Kańczewski Konrad

Maćkowski Szymon

Schafer Eryk

Kowalski Adam

Lewandowski Maksymilian

Gołębiewski Michał

Podbordy Grzegorz

Wiwatowski Michał

Ziarkowski Kacper

Lisewski Maksymilian

Gauvin Antoni

 

HUKS LEGIA WARSZAWA

 

Rudnicki Aleksander

Labiński Jerzy

Skopiński Piotr

Zacharewicz Leon

 

ŁKH ŁÓDŹ

 

Drustinac Adrian

Grobelkiewicz Tomasz

Karasiński Arkadiusz

Kowalski Bartosz

Olszewski Patryk

Jonas Dominik

Łompieś Aleksander

Węgrzynowski Daniel

Sut Jan

 

GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK

 

Ananiew Filip

Kaczmarek Jonathan

Kurnicki Oliwier

Szczepkowski Mikołaj

Bielecki Jakub

Laskowski Adam

Wenz Wiktor

 

PTH KOZIOŁKI POZNAŃ

 

Biernacki Jakub

 

JKH GKS JASTRZĘBIE

 

Spyrka Bartłomiej

Zając Wojciech

Ciućka Jakub

Fojcik Maciej

Kapustka Kamil

 

UKH UNIA OŚWIĘCIM

 

Dworzak Filip

 

MUKS ORLIK OPOLE

 

Bielaczyc Piotr

Bielaczyc Mikołaj

Siemasz Szymon

Szyszło Oliwier

 

MOSM TYCHY

 

Augustyniak Marek

Grzegorczyk Adam

Kaczkowski Gabriel

Kucharski Szymon

Mużelak Kacper

Dziubanda Wiktor

Ratajczak Igor

Sobecki Karol

Łącki Kacper

Sobański Bartłomiej

 

II grupa – 26.03.2019

 

NIEDŹWIADKI MOSIR SANOK

Dulęba Marcin

Ostafiński Gabriel

Żółkiewicz Dawid

Orzechowski Radosław

Buczek Dominik

Niemczyk Patryk

Wiszyński Filip

Pisula Paweł

Radwański Aleks

Rocki Kacper

Koczera Mateusz

 

KTH KM KRYNICA ZDRÓJ

 

Kiełbicki Szymon

Wilk Jakub

Kuzak Marcin

Pawlik Paweł

Tumidalski Oliwier

 

UKH DĘBICA

 

Skrzek Wiktor

Pękala Nikodem

Bieniek Benedykt

 

MKS CRACOVIA KRAKÓW

 

Zych Wiktor

Surma Olaf

Kozioł Wojciech

Sobesto Arkadiusz

Dzięgiel Miłosz

Rozpond Michał

Tynka Dawid

Drozd Ignacy

 

MMKS PODHALE NOWY TARG

 

Klimowski Szymon

Szlembarski Dominik

Worwa Kacper

Malasiński Kacper

Trzebunia Jakub

Michalski Jakub

Zając Kacper

Jarczyk Krzysztof

Nykaza Daniel

Długopolski Łukasz

 

TMH POLONIA BYTOM

 

Malinowski Mateusz

Gurzyński Szymon

Kociszewski Mikołaj

Rutkowski Dżastin

Stępień Jan

Szugzda Oskar

Wybiral Paweł

Zberek Karol

Ziółkowski Jakub

Mularczyk Jakub

Zdanowicz Łukasz

Małecki Jakub

Wieczorek Łukasz

Łukawski Kacper

Chęciński Lucjano

Stępień Bartosz

Szlomski Marcin

Kura Maksymilian

 

UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

 

Zadęcki Wiktor

Gętkowski Aleksander

Kubara Artur

Podsiadło Paweł

Sarnacki Eryk

Mirek Adrian

Mazur Marcel

Sekunda Norbert

Kieler Emil

Brzozowski Szymon

Komoder Kacper

Seweryn Antoni

 

HC RT TORAX PORUBA

 

Maciaś Krzysztof

Maciaś Kacper

Sienkiewicz Filip

Ślusarczyk Jakub

 

KREFELDER EV 1981 KREFELD

 

Cychowski Michał

Gromadzki Adrian

 

ES WEISWASSER

 

Staniszewski Mateusz

Juchniewicz Jan

 

DUSSELDORF EG

Nawrocki Michał

 

HC AZ HAVIROV

Kusak Michał

Włodara Olaf

Kusak Patryk

Kolat Dominik

 

HC OCELARI TRINEC

Chmiel Paweł

Wawrzkiewicz Dawid

 

HC FRYDEK-MISTEK

Siekierka Mateusz

 

Zbiórka zawodników w dniu 25 marca 2019r. g. 17.00 I grupa; w dniu 26 marzec 2019r. g.17.00 II grupa – Katowice Lodowisko JANTOR II ul. Z. Nałkowskiej 10.
Zawodnicy zgłoszą się z ważną legitymacją szkolną, aktualnymi książeczkami zdrowia, sprzętem do treningu specjalistycznego oraz ogólnorozwojowego.

Z uwagi na młody wiek powołanych zawodników prosimy rodziców o przywiezienie
ich na miejsce zbiórki oraz odbiór po zakończeniu akcji szkoleniowej.

Ze względu na dużą liczbę uczestników i ograniczoną ilość miejsc w internacie NLO SMS PZHL Katowice prosimy o potwierdzenie obecności w naborze wysyłając wiadomość SMS – TAK lub NIE Imię i Nazwisko zawodnika – trenerowi Arturowi Ślusarczykowi, tel. 601 962 516

Ze względu na dużą liczbę uczestników i ograniczoną ilość miejsc w internacie pierwszeństwo przyjęcia do internatu mają zawodnicy spoza Śląska.

Harmonogram naboru zostanie podany podczas zbiórki.

Jednocześnie prosimy o pobranie ze strony internetowej szkoły  www.smspzhl.pl (zakładka Rekrutacja – formularz zgody – zgrupowanie naborowe) druku „ZGODY”, wypełnienie
i podpisanie oraz złożenie w dniu zbiórki do dyżurującego wychowawcy internatu.

 

 

 

Dyrektor Sportowy PZHL

 

     Tomasz Demkowicz

 

  1. …………………………….

DEKLARACJA  ZGODY

 

Wyrażamy zgodę na zamieszkanie syna ………………………………………………………………………..

w internacie Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZHL w Katowicach przy ul. Z. Nałkowskiej 10 w okresie naboru do szkoły.

 

Wyrażamy/ nie wyrażamy  zgodę/y na podejmowanie decyzji związanych z leczeniem, hospitalizacją, zabiegiem operacyjnym w przypadku zagrożenia zdrowia lub życia mojego dziecka przez opiekunów  w czasie przebywania dziecka w internacie.

 

Wyrażam/y  zgodę na badanie mojego syna alkomatem.

Zobowiązujemy się do pokrycia szkód wyrządzonych przez mojego syna na terenie internatu.

 

Wyrażamy zgodę na wykonywanie rutynowych badań laboratoryjnych, w tym badań na obecność

kanabinoidów we krwi (pochodne niedozwolonych środków, w tym narkotycznych) w czasie naboru .

 

 

………………………………………………..

podpis Rodzica/ opiekuna prawnego

 

 

………………………………………………..

podpis Rodzica/ opiekuna prawnego

 

 

 

 

Minimalna przegrana 16-latków z Austrią

Kadra PZHL juniorów U-16 przegrała z austriackimi rówieśnikami 2:3 w swoim ostatnim meczu Międzynarodowego Turnieju POPRAD LIBERATION CUP 2018. Obie bramki dla biało-czerwonych zdobył Michał Nawrocki.

Wcześniej młodzi Polacy przegrali ze Słowacją  3:8 (bramki Michał Nawrocki dwie i Jakub Ślusarczyk),  rosyjskim HK Dmitrow 0:5 i zremisowali z HK SKP Poprad (Słowacja) 3:3  (Patryk Kusak, Dawid Wawrzkiewicz i Jakub Ślusarczyk).

Biało-czerwoni zajęli w zawodach czwarte miejsce, o czym zadecydowała sobotnia przegrana z Austriakami. Turniej wygrała kadra Słowacji przed ekipą z Rosji, ostatnie miejsce zajął zespół Popradu.

Kadra juniorów U-16 zagra na Słowacji

Kadra PZHL U-16 wystąpi w Międzynarodowym Turnieju POPRAD LIBERATION CUP 2018, który 26 – 29 grudnia rozegrany zostanie w słowackim Popradzie. Rywalami młodych Polaków będą kolejno zespoły Słowacji, HK Dmitrov, HK SKP Poprad i Austrii.

  

Powołania na turniej otrzymali:

Bramkarze:

Tomasz Grobelkiewicz (ŁKH Łódź)

Szymon Klimowski (MMKS PODHALE Nowy)

 

Pozostali zawodnicy:

 

Michał Cychowski  (KREFELDER EV 1981/Niemcy)

Filip Dworzak  (UKH UNIA Oświęcim)

Adrian Gromadzki  (KREFELDER EV 1981/Niemcy)

Jan Juchniewicz  (ES Weisswasser/ Niemcy)

Konrad Kańczewski  (MKS SOKOŁY Toruń)

Michał Kusak  (HC AZ Havirov/Czechy)

Kacper Maciaś  (HC RT TORAX Poruba/Czechy)

Szymon Maćkowski  (MKS SOKOŁY Toruń)

Aleks Menc (MUKS NAPRZÓD Janów)

Michał Nawrocki (Dusseldorfer EG/Niemcy)

Michał Nowak (MUKS NAPRZÓD Janów)

Patryk Olszewski  (ŁKH Łódź)

Filip Sienkiewicz   (HC RT TORAX Poruba/Czechy)

Karol Sterbenz  (MUKS NAPRZÓD Janów)

Dominik Szlembarski (MMKS PODHALE Nowy Targ)

Jakub Ślusarczyk  (HC RT TORAX Poruba/Czechy)

Jakub Trzebunia   (MMKS PODHALE Nowy Targ)

Dawid Wawrzkiewicz   (HC OCELARI Trinec/Czechy)

Jakub Wilk   (KTH KM Krynica)

Olaf Włodara   (HC AZ Havirov/Czechy)

 

Rezerwowi

 

Marek Augustyniak  (MOSM Tychy)

Jakub Górdziel  (MUKS NAPRZÓD Janów)

Adam Grzegorczyk  (MOSM Tychy)

Igor Kowolik  (MUKS NAPRZÓD Janów)

Jan Kupka ( MUKS NAPRZÓD Janów)

Patryk Kusak  (HC Olomouc/Czechy)

Kacper Malasiński  (MMKS PODHALE Nowy Targ)

Jakub Michalski )MMKS PODHALE Nowy Targ)

Marlon Wróbel  (KTH KM Krynica)

Wojciech Zając ( JKH GKS Jastrzębie

Zbiórka powołanych zawodników w dniu 26 grudnia 2018r. o godzinie 15.00, lodowisko Jantor w Katowicach Janowie, ul. Z. Nałkowskiej 11. Zawodnicy zgłoszą się z dowodem osobistym, aktualną książeczką zdrowia, sprzętem do treningu specjalistycznego          i ogólnorozwojowego. Z uwagi na młody wiek powołanych zawodników prosimy rodziców     o przywiezienie ich na miejsce zbiórki oraz odbiór po zakończeniu akcji szkoleniowej.  Informacji udziela: trener Artur Ślusarczyk tel. 601-962-516

Kadra U16 zagra w Pradze. Oto lista powołanych

Już wkrótce pierwsze mecze w ramach nowego sezonu rozegra reprezentacja Polski U16. Młodzi biało-czerwoni wystąpią w połowie sierpnia w Międzynarodowym Turnieju Billa Cup.

8 sierpnia 2018 r. – Zbiórka zawodników KNJ U16 w Katowicach Janowie,
8 – 15 sierpnia 2018 r. – Zgrupowanie szkoleniowe w Opolu,
16 – 19 sierpnia 2018 r. – Międzynarodowy Turniej BILLA CUP, Praga/Czechy,
16 sierpnia 2018 r.- Mecz turniejowy: HC Sparta Praga U16 – Kadra PZHL U16, Praga/Czechy,
17 sierpnia 2018 r. – Mecz turniejowy: Kadra PZHL U16 – EHC Eisbären Berlin U16, Praga/Czechy,
18 sierpnia 2018 r. – Mecze finałowe BILLA CUP, Praga/Czechy,
19 sierpnia 2018 r. – Mecze finałowe BILLA CUP, Praga/Czechy,
19 sierpnia 2018 r. – Powrót do Katowic Janowa.

Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U16 zostali powołani następujący zawodnicy:
1. Cychowski Michał KREFELDER EV 1981/Niemcy
2. Dworzak Filip UKH UNIA Oświęcim
3. Grobelkiewicz Tomasz ŁKH Łódź
4. Gromadzki Adrian GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
5. Juchniewicz Jan GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
6. Kaczkowski Gabriel MOSM Tychy
7. Kańczewski Konrad MKS SOKOŁY Toruń
8. Klimowski Szymon MMKS PODHALE Nowy Targ
9. Kociszewski Mikołaj TMH POLONIA Bytom
10. Kowolik Igor MUKS NAPRZÓD Janów
11. Kupka Jan MUKS NAPRZÓD Janów
12. Kusak Patryk HC AZ Havirov/Czechy
13. Maciaś Kacper HC Poruba/Czechy
14. Maćkowski Szymon MKS SOKOŁY Toruń
15. Michalski Jakub MMKS PODHALE Nowy Targ
16. Nawrocki Michał MKS SOKOŁY Toruń
17. Nowak Michał UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
18. Olszewski Patryk ŁKH Łódź
19. Sienkiewicz Filip NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok
20. Sterbenz Karol MUKS NAPRZÓD Janów
21. Szlembarski Dominik MMKS PODHALE Nowy Targ
22. Szugzda Oskar TMH POLONIA Bytom
23. Ślusarczyk Jakub UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
24. Trzebunia Jakub MMKS PODHALE Nowy Targ
25. Wawrzkiewicz Dawid HC Vitkovice/Czechy
26. Wilk Jakub KTH KM Krynica
27. Włodara Olaf HC AZ Havirov/Czechy
28. Wybiral Paweł TMH POLONIA Bytom

Zawodnicy rezerwowi:
1. Drustinac Martin ŁKH Łódź
2. Dulęba Marcin NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok
3. Golik Mateusz MKS SOKOŁY Toruń
4. Górdziel Jakub MUKS NAPRZÓD Janów
5. Grzegorczyk Adam MOSM Tychy
6. Kiełbicki Szymon KTH KM Krynica
7. Kowalski Bartosz ŁKH Łódź
8. Schafer Eryk MKS SOKOŁY Toruń
9. Szczepkowski Mikołaj GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
10. Zając Wojciech JKH GKS Jastrzębie

Kierownictwo:
1. Jarosław Morawiecki Trener KN Juniorów U16
2. Łukasz Sokół Trener asystent KN Juniorów U16
3. Do ustalenia Trener asystent KN Juniorów U16
4. Marek Batkiewicz Trener bramkarzy KN Juniorów U16
5. Krzysztof Bieda Kierownik/serwisant KN Juniorów U16
6. Łucjan Hachuła Masażysta KN Juniorów U16

Zbiórka powołanych zawodników w dniu 8 sierpnia 2018 r. o godzinie 12.00, Lodowisko Jantor w Katowicach Janowie, ul. Z. Nałkowskiej 11.

Do pobrania:

27.07.2018 – Powołania zawodników KN Juniorów U16 –  Międzynarodowy Turniej w Pradze

Nabór do klasy I SMS PZHL w Katowicach

Rusza nabór do klasy I Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego SMS PZHL. W przyszłym tygodniu powołani zawodnicy spotkają się na zgrupowaniu w Katowicach.

9 kwietnia – zbiórka zawodników  godz. 18.00
miejsce zbiórki  NLO SMS PZHL,  Katowice ul. Z. Nałkowskiej 10
tel. kontaktowy NLO SMS PZHL    691 500 655
Internat NLO SMS PZHL   535 055 675
– spotkanie organizacyjne – godz. 19.00
10 kwietnia – zajęcia na lodzie / testy ogólnorozwojowe i specjalistyczne
11 kwietnia  – zajęcia na lodzie/ mecz kontrolny / wyjazd

Na zgrupowanie zostali powołani następujący zawodnicy:

1. Garsztka Filip (JKH GKS Jastrzębie)
2. Baran Karol (UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec)
3. Kasprzyk Dominik (UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec)
4. Yerassov Vassiliy (UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec)
5. Ongirski Mikołaj (MKS SOKOŁY Toruń)
6. Dobrzyniecki Natalian (MKS SOKOŁY Toruń)
7. Jeziorski Oskar (MKS SOKOŁY Toruń)
8. Nawrocki Michał (MKS SOKOŁY Toruń)
9. Piskalski Konrad (MKS SOKOŁY Toruń)
10. Rutkowski Patryk (MKS SOKOŁY Toruń)
11. Sawicki Marcel (MKS SOKOŁY Toruń)
12. Suski Bartosz (MKS SOKOŁY Toruń)
13. Walczak Jan (MKS SOKOŁY Toruń)
14. Wenker Jakub (MKS SOKOŁY Toruń)
15. Huchel Szymon (MUKS NAPRZÓD Janów)
16. Kubiszewski Dawid (MUKS NAPRZÓD Janów)
17. Ryniewicz Wojciech (MUKS NAPRZÓD Janów)
18. Świerczyna Patryk (MUKS NAPRZÓD Janów)
19. Biernat Jan MOSM Tychy)
20. Kasperek Oliwier (MOSM Tychy)
21. Langner Oskar (MOSM Tychy)
22. Mentel Jakub (MOSM Tychy)
23. Muzalewski Mateusz MOSM Tychy)
24. Pachut Patryk MOSM Tychy)
25. Sosnowski Krystian (MOSM Tychy)
26. Liniowski Jakub (TMH POLONIA Bytom)
27. Orlik Adrian (TMH POLONIA Bytom)
28. Proczek Michał (TMH POLONIA Bytom)
29. Sojka Jakub (TMH POLONIA Bytom)
30. Wicher Sebastian (TMH POLONIA Bytom)
31. Wytrykus Adam (TMH POLONIA Bytom)
32. Biłas Karol (NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok)
33. Bukowski Krzysztof (NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok)
34. Dobosz Szymon (NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok)
35. Florczak Bartosz (NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok)
36. Frankiewicz Adrian (NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok)
37. Kopiec Krystian (NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok)
38. Bochnak Wiktor (HC RT TORAX Poruba)
39. Rutkowski Maciej (KREFELDER EV 1981 Krefeld)
40. Drozd-Niekurzak Stanisław (GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk)
41. Fruczek Kacper (GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk)
42.Ceputa Bartosz (ORLIK Opole)
43. Grabarczyk Mikołaj (PTH Poznań)
44. Nowak Mateusz (PTH Poznań)
45. Hanusiak Remigiusz (MMKS PODHALE Nowy Targ)
46. Kapica Fabian (MMKS PODHALE Nowy Targ)
47. Kapica Tobiasz (MMKS PODHALE Nowy Targ)
48. Stanek Nicolas (MMKS PODHALE Nowy Targ)
49. Wikar Krystian (MMKS PODHALE Nowy Targ)
50. Żurawski Jakub (MMKS PODHALE Nowy Targ)
51. Plewa Błażej (MMKS PODHALE Nowy Targ)
52. Polak Oskar (MMKS PODHALE Nowy Targ)
53. Jaracz Michał (MKS CRACOVIA Kraków)
54. Kot Piotr (UKH UNIA Oświęcim)
55. Płonka Filip (UKH UNIA Oświęcim)
56. Kowalski Leon (KTH Krynica)
57. Szusterowas Jaromir (Gelezinis Vilkas – Vilnius Ice Hockey School)
58. Witkowski Julian (MASTERS Giżycko)

KIEROWNICTWO:
1. David Leger (Trener)
2. Marek Batkiewicz (Trener)
3. Jarosław Morawiecki (Trener)
4. Artur Ślusarczyk (Trener)
5. Grzegorz Klich (Trener)
6. Rafał Twardy (Kierownik techniczny)
7. Andrzej Zabawa (Kierownik techniczny)
8. Łucjan Hachuła (Masażysta)
9. Krzysztof Ritszel (Masażysta)

Zbiórka zawodników w dniu 9 kwietnia 2018r. – Katowice ul. Z. Nałkowskiej 10.
Zawodnicy zgłoszą się z ważną legitymacją szkolną, aktualnymi książeczkami zdrowia, sprzętem do treningu specjalistycznego oraz ogólnorozwojowego.

Z uwagi na młody wiek powołanych zawodników prosimy rodziców o przywiezienie ich na miejsce zbiórki oraz odbiór po zakończeniu akcji szkoleniowej.
Jednocześnie prosimy o pobranie ze strony internetowej szkoły www.smspzhl.pl (zakładka Rekrutacja – formularz zgody – zgrupowanie naborowe) druku „ZGODY” oraz złożenie w dniu zbiórki do dyżurującego wychowawcy internatu.

Do pobrania:

23.03.2018 – Powołanie zawodników KN Juniorów U16, zgrupowanie szkoleniowe, Katowice Janów – kwiecień 2018

Kadra U16 nie zwalnia tempa. Oto lista na Christmas Cup w Toruniu

Po tournee w Czechach i trzech meczach z tamtejszymi zespołami przed najmłodszą polską reprezentacją – kadrą juniorów U16 zgrupowanie w Toruniu i występ w mocno obsadzonym Christmas Cup 2017. Na liście powołanych przez trenera Wojciecha Milana znalazło się 32 zawodników.

Młodzi biało-czerwoni otrzymają w Grodzie Kopernika szansę konfrontacji z bardzo mocnymi rywalami m.in. z Białorusi i Łotwy.

11 grudnia 2017 r. – Zbiórka zawodników Kadry Narodowej Juniorów U16
Toruniu (Lodowisko Tor-Tor) godzina 13.00,
11 – 14 grudnia 2017 r. – Konsultacja szkoleniowa w Toruniu,
15 – 17 grudnia 2017 r. –
Mecze turniejowe w Toruniu,

Na grudniowe akcje szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U16 zostali powołani następujący zawodnicy:

Bramkarze:

  1. Nowak Mateusz (PTH Poznań)
  2. Płonka Filip (UKH Unia Oświęcim)
  3. Klimowski Szymon (MMKS Podhale Nowy Targ)
  4. Lisewski Maksymilian (Sokoły Toruń)

Obrońcy:

  1. Kasperek Oliwier (MOSM Tychy)
  2. Maciaś Kacper (HC RT TORAX Poruba/Czechy)
  3. Nowak Michał (UKS Sielec Sosnowiec)
  4. Proczek Michał (TMH Polonia Bytom)
  5. Szlembarski Dominik (MMKS Podhale Nowy Targ)
  6. Wytrykus Adam (MOSM Tychy)
  7. Żurawski Jakub (MMKS Podhale Nowy Targ)
  8. Kot Piotr (UKH Unia Oświęcim)
  9. Biłas Karol (Niedźwiadki MOSiR Sanok)
  10. Florczak Bartosz (Niedźwiadki MOSiR Sanok)
  11. Wikary Krystian (MMKS Podhale Nowy Targ)
  12. Grabarczyk Mikołaj (PTH Poznań)

Napastnicy:

  1. Baran Karol (UKS Sielec Sosnowiec)
  2. Bochnak Wiktor (HC RT TORAX Poruba/Czechy)
  3. Bukowski Krzysztof (CP de Meyrin/Szwajcaria)
  4. Drozd-Niekurzak Stanisław (Stoczniowiec Gdańsk)
  5. Kapica Fabian (MMKS Podhale Nowy Targ)
  6. Kapica Tobiasz (MMKS Podhale Nowy Targ)
  7. Sosnowski Krystian (MOSM Tychy)
  8. Sterbenz Karol (Naprzód Janów)
  9. Wicher Sebastian (TMH Polonia Bytom)
  10. Wybiral Paweł (TMH Polonia Bytom)
  11. Staniszewski Mateusz (Weisswasser/Niemcy)
  12. Ślusarczyk Jakub (UKS Sielec Sosnowiec)
  13. Kasprzyk Dominik (UKS Sielec Sosnowiec)
  14. Dobosz Szymon (Niedźwiadki MOSiR Sanok)
  15. Rutkowski Maciej (Krefelder EV 1981U16)
  16. Fruczek Kacper (Stoczniowiec Gdańsk)

Rezerwa:

  1. Kubiszewski Dawid (Naprzód Janów)
  2. Biernat Jan (MOSM Tychy)
  3. Gurzyński Szymon (TMH Polonia Bytom)
  4. Korzyniewski Łukasz (TMH Polonia Bytom)
  5. Sienkiewicz Filip (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Kierownictwo:

  1. Wojciech Milan (Trener KN Juniorów U16)
  2. Krzysztof Ząbkiewicz (Trener KN Juniorów U16)
  3. Łukasz Kiedewicz (Trener KN Juniorów U16)
  4. Andrzej Rutkowski (Serwisant KN Juniorów U16)
  5. Maciej Pastuszak (Fizjoterapeuta KN Juniorów U16)
  6. Piotr Krysiak (Serwisant KN Juniorów U16)

Zbiórka powołanych zawodników w dniu 11 grudnia 2017 r. (poniedziałek) o godzinie 13.00, – lodowisko „Tor-Tor” ul. Gen. Bema 29, Toruń.

Do pobrania:

01.12.2017 – Powołanie zawodników KN Juniorów U16 – Konsultacja szkoleniowa Toruń i Międzynarodowe Mecze Hokejowe Toruń – grudzień 2017

Christmas Cup 2017 – Program

Udane tournee w Czechach kadry U16

Dwa zwycięstwa i porażka – to bilans hokejowej reprezentacji Polski U16 w ramach szkoleniowego tournee w Czechach. Podopieczni Wojciecha Milana przez tydzień przebywali w Cieszynie skąd udawali się na kontrolne spotkania za południową granicę.

Towarzyskie tournee w Czechach najmłodszej polskiej reprezentacji należy podsumować jako udane. Fot. PZHL.

W pierwszym spotkaniu w Hawierzowie młodzi Polacy wygrali ze swoimi rówieśnikami z tamtejszego AZ 3:2 po rzutach karnych. Na listę strzelców wpisali się Jakub Żurawski i Tobiasz Kapica. Decydującego karnego strzelił Jakub Wenker. Dzień później, 10. listopada biało-czerwoni ulegli w Ostrawie drużynie HC Witkowice 0:3. W ostatnim test meczu, 12. listopada nasi juniorzy U16 pokonali HC Torax Poruba 4:3. Dwoma trafienia popisał się w tym spotkaniu Jakub Ślusarczyk, a po jednym golu dołożyli Fabian Kapica i Jakub Wenker.

– Każdy nasz skalp w Czechach to wielka sprawa, bo przecież hokej w tym kraju jest na bardzo wysokim poziomie. Widać pozytywy w grze naszego najmłodszego narodowego zespołu, a o to przecież chodzi – obrazowo podsumował towarzyskie spotkania z czeskimi rywalami koordynator kadry U16 Piotr Krysiak. Kolejne spotkania polskich juniorów jeszcze w tym roku.

1 2