Bilety

Turniej hokeja na lodzie z cyklu Euro Ice Hockey Challenge – trzydniowa impreza o Puchar im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego odbędzie się w hali Olivia w Gdańsku od 15 do 17 grudnia 2016 roku.

W serwisie ebilet.pl ruszyła sprzedaż biletów na to ciekawie zapowiadające się sportowe widowisko. Bilety na mecze zaplanowane w dwóch pierwszych dniach dostępne są po 10 zł (pierwsze spotkania każdego dnia) oraz 15 zł (spotkania z udziałem polskich hokeistów). W ostatnim dniu zmagań, w sobotę 17 grudnia cena wejściówki na pierwszy mecz to 15 zł, a na drugi 20 zł.

1a_strona_wmDodatkowego smaczku dodaje imprezie w Gdańsku fakt, że wszystkie reprezentacje będą wkrótce rywalizować podczas mistrzostw świata 1A w Kijowie.

– Zapowiada się na wielkie hokejowe święto, bo mamy co czynienia z powrotem naszej reprezentacji po blisko trzyletniej przerwie do Gdańska. W tym mieście hokej ma swoich zagorzałych fanów. Co więcej – kibiców tej dyscypliny w Gdańsku jest naprawdę sporo, o czym świadczy frekwencja na meczach miejscowej drużyny ligowej – mówi sekretarz generalny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie Janusz Wierzbowski. – Obsada turnieju sprawia, że emocje powinny dopisać w każdym spotkaniu. Przecież cała stawka już w kwietniu będzie rywalizować w Kijowie w mistrzostwach świata. Zatem dojdzie do swego rodzaju próby sił – dodaje.

urbanowicz_Maciej Urbanowicz w „swojej” hali Olivia postara się o kolejne trafienia dla biało-czerwonych.

Selekcjoner Jacek Płachta powołał na turniej w Gdańsku 26 zawodników. Warto zaznaczyć, że w kadrze znalazło się czterech rodowitych gdańszczan. Bramkarz Przemysław Odrobny, obrońca Mateusz Rompkowski oraz napastnicy Aron Chmielewski i Maciej Urbanowicz będą mieli okazję przypomnieć się publiczności, przed którą startowali do gry w hokeja.

 

Terminarz i cennik biletów na turniej EIHC o Puchar im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Gdańsku:

czwartek, 15.12.2016

godz. 15:30 Kazachstan – Ukraina (10 zł)

godz. 19:00 Polska – Korea Południowa (15 zł)

 

piątek, 16.12.2016

godz. 15:30 Korea Południowa – Kazachstan (10 zł)

godz. 19:00 Polska – Ukraina (15 zł)

 

sobota, 17.12.2016

godz. 14:00 Ukraina – Korea Południowa (15 zł)

godz. 18:00 Polska – Kazachstan (20 zł)

Bilety dostępne są w serwisie www.ebilet.pl